Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Sesli Dinle
0:00 / 0:00
HABERTURK.COM

Bugün Babalar Günü... Her yıl haziran ayının 3'üncü pazar günü kutlanan babalar gününü siyasiler de sosyal medyadan paylaştıkları mesajlarla kutladı.

İşte o mesajlar şöyle:

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bir ömür ailesine kol kanat geren, her türlü imkânını, vaktini, birikimini evlatlarının geleceği için seferber eden tüm babalarımızın #BabalarGünü’nü tebrik ediyorum. Başta şehitlerimiz olmak üzere ahirete irtihal etmiş tüm babaları, büyüklerimizi rahmetle yâd ediyorum.

Mustafa Şentop: Mustafa Şentop: Babalar gününü kutluyorum. İnsan kaç yaşında olursa olsun, babasının kaybı, yeri hiçbir zaman dolmayacak bir kayıptır. Babama ve aramızdan ayrılmış olan bütün babalara Allah'tan rahmet diliyorum.

Kemal Kılıçdaroğlu: Çocuklarına iyilik ve doğruluk yolunu gösteren, onların ilk kahramanı olan cefakar babaların, #BabalarGünü'nü kutluyorum.

MHP: Vefakar tüm babaların, #BabalarGünü Kutlu Olsun...

Temel Karamollaoğlu: Tüm babaların, Babalar Günü’nü kutluyor; her babanın, hayal ettiği hayatı ailesine sunabilmesini diliyorum.

Ali Babacan: Babam ailemizin çınarı. Hep gölgesinde buluştuk. Allah başımızdan eksik etmesin. #BabalarGünü kutlu olsun.

Ömer Çelik: Babalar günü kutlu olsun. Allah herkese sağlık versin. Rahmete kavuşanların mekanı cennet olsun. #Babalargünü

Mansur Yavaş: Rahmetli babam ile siyah beyaz bir karemiz. Babanız ile nice renkli anlarınız olsun... Ebediyete intikal edenler başta olmak üzere tüm babalarımızın babalar günü kutlu olsun.

Binali Yıldırım: Geleceğimiz, umudumuz olan evlatlarımızın yetiştirilmesinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan tüm babalarımızın #BabalarGünü kutlu olsun.

Özgür Özel: Hem insanca bir yaşam sürebilecekleri, hem de evlatlarının hayallerine kavuştuklarını görebilecekleri özgür ve adil bir geleceğin kurulacağına duyduğum inançla tüm babaların #BabalarGünü'nü kutluyorum.

Bu haberin seslendirmesi Voiser tarafından yapılmıştır.