Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Yeşil-beyazlı kulübün Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde konuşan Bölükbaşı, iyi futbol oynamalarına karşın bazı sıkıntılar nedeniyle ligde geride kalan 5 maçta sadece 3 puan kazandıklarını hatırlatarak, şunları söyledi:

"Başta teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam olmak üzere teknik heyetimize ve futbolcularımıza güveniyoruz. Bunun altından kalkacaklarına inanıyorum. Biz spor kulübüyüz. Bugün geçmişte olmayan basketbolcularımız, voleybolcularımız ve amatör sporcularımız ile birlikteyiz. Amatör branşlarda 700'ü aşkın, futbolda ise 250 sporcumuz mevcut. Personelimiz ile çok büyük bir aile olduğumuzu görüyoruz. İnanıyorum ki önce Türkiye daha sonra Avrupa'da gücümüzü göstereceğiz."

Öte yandan bayramlaşma töreninde Recep Bölükbaşı'nın yanı sıra yeşil-beyazlı kulübün yönetim kurulu üyeleri, divan başkanlık kurulu üyeleri, Bursaspor Kulübü Onursal Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, futbol A takım teknik heyeti ve futbolcular ile basketbol, voleybol ve diğer amatör takımların teknik heyet ile sporcuları hazır bulundu.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da bayramın Bursaspor ailesi için birçok güzelliğin başlamasına vesile olmasını dilediklerini ifade etti.

Bursaspor'un çok büyük bir aile olduğunu dile getiren Sağlam, "Bayramlarda yanımızda diğer antrenörlerimiz ve sporcularımız ile bir aradayız. 'Bursasporluyum' diyen herkesin kalbinin burada olduğunu biliyorum. Şansız bir dönem geçirdik. İnşallah bayramın ertesi günü Eskişehirspor karşılaşmasından galibiyetle ayrılarak, ikinci bayramı hep birlikte yaşarız" şeklinde konuştu.