Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HABERTÜRK HABER MERKEZİ | ÖZEL HABER / Müslim SARIYAR

U21 futbol takımının antrenörlüğünü yapan 51 yaşındaki Zafer Koç'un uzun yıllar çalıştığı Galatasaray Kulübü tarafından 2 ay önce işten çıkarıldığı, o tarihten itibaren de bunalımda olduğu bildirildi.

Koç'un önceki gün öğle saatlerinde evinden çıktığı, eşi Sürreyya Koç'un defalarca telefonla aramasına rağmen yanıt vermediği öğrenildi.

Sabah saatlerinde Avcılar Denizköşkler Mahallesi'nde bir dairede cesedi bulunan Koç'un vücudunda herhangi bir darp ya da yara izine rastlanmadığı bildirildi.

GALATASARAY'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Galatasaray Kulübü, bugün hayatını kaybeden Galatasaray U21 Takımı Teknik Sorumlusu olarak görev yapan alt yapı hocalarından Zafer Koç için başsağlığı mesajı yayınladı.

Galatasaray resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "Galatasaray Spor Kulübü bünyesine 26 Ağustos 1997'de katılan, kulübümüze uzun yıllar başarıyla hizmet eden ve emekliye ayrıldığı tarih olan 29 Şubat 2016'a kadar Galatasaray U21 Takımı Teknik Sorumlusu olarak görev yapan alt yapı hocalarımızdan Zafer Koç'un vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tüm Galatasaray camiasına başsağlığı dileriz" denildi.