Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Süper Loto Süper Loto sonuçları AÇIKLANDI! 24 Ekim 2023 Süper Loto çekilişi sonucu sorgulama ekranı TIKLA ÖĞREN

    Süper Loto sonuçlarının açıklanması için geri sayım sona erdi. Noter huzurunda gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi haftanın ilk çekilişi bugün gerçekleşti. Şans oyunu severlerin gözü Süper Loto çekiliş sonuçlarına çevrildi. İşte 24 Ekim 2023 Salı Süper Loto sonuçları...

    24 EKİM 2023 SÜPER LOTO SONUÇLARI

    7 - 10 - 23 - 27 - 46 - 58

    SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULA

    SÜPER LOTO OYUNU NASIL OYNANIR?

    Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

    İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

    Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

    Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

    ÖNERİLEN VİDEO
    Haberi Hazırlayan: Hacer Tonay
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ