Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Survivor'da kim gitti? Yarışmanın takipçileri merakla bu soruya yanıt arıyor. 106'ncı bölümüyle ekranlara gelen Survivor'da eleme heyecanı yaşandı. 29 Haziran'da büyük final yapacak olan Survivor'da Perşembe günü gerçekleşecek olan eleme gecesi, Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklamaya göre, kalan yarışmacıların cuma günü oyanacak büyük ödülden mahrum kalmaması için elemenin cuma gününe ertelendiği açıklanmıştı. Yarışmanın geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde, dokunulmazlık oyunu oynanmış, oyundan sonra eleme adayları da belli olmuştu. Buna göre, ada konseyinde en çok ismi çıkan Turabi birinci gitme adayı olurken, erkeklerde dokunulmazlık oyununu kazanan Anıl ikinci eleme adayı olarak Hakan'ı söyledi, kadınlarda dokunulmazlığı kazanan Nagihan ise üçüncü eleme adayı olarak Murat'ı söyledi. 3 adaylık eleme gecesinin yapıldığı Survivor'ın 106. bölüm final sahnesinde elenen isim belli oldu. Peki, Survivor'da kim elendi? Survivor'da adadan kim gitti? İşte Survivor 106. son bölüm ve elenen isim...

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Büyük finale kısa süre kala elemeler için nefesler tutuluyor. Kıbrıs finallerine gitmeyi hedefleyen yarışmacılar elenmemek için kıyasıya mücadele ediyor. Yarışmacılar geçtiğimiz bölümde elenmemek için dokunulmazlık oyununda mücadele etti. Dokunulmazlığı kadınlarda kazanan isim Nagihan, erkeklerde ise Anıl olmuştu.

Ada konseyinde en çok ismi çıkan Turabi oldu. Anıl, ikinci eleme adayı olarak Hakan'ı seçti. Nagihan ise üçüncü eleme adayı olarak Murat'ı söyledi.

Büyük finale doğru adım adım ilerleyen Survivor'ın bölüm finalinde Acun Ilıcalı elenen ismi açıkladı. Buna göre Survivor hayallerine veda eden isim Murat oldu.

SURVİVOR PERFORMANS BİRİNCİLERİ

Survivor'da 21. haftanın performans sıralaması belli oldu. İşte kazananlar;

ERKEKLER

Yüzde 43 Adem

Yüzde 35 Anıl

KADINLAR

Yüzde 29 Nagihan

SURVİVOR PERFORMANS SIRALAMASI TABLOSU

21. HAFTA KADINLAR

NAGİHAN

Oynadığı oyun: 29

Galibiyet: 20

Mağlubiyet: 9

Başarı: Yüzde 69

DAMLA

Oynadığı oyun: 23

Galibiyet: 4

Mağlubiyet: 19

Başarı: Yüzde 17

21. HAFTA ERKEKLER

ADEM

Oynadığı oyun: 43

Galibiyet: 35

Mağlubiyet: 8

Başarı: Yüzde 81

ANIL

Oynadığı oyun: 38

Galibiyet: 21

Mağlubiyet: 17

Başarı: Yüzde 55

HİLMİ CEM

Oynadığı oyun: 31

Galibiyet: 13

Mağlubiyet: 18

Başarı: Yüzde 42

HAKAN

Oynadığı oyun: 22

Galibiyet: 6

Mağlubiyet: 16

Başarı: Yüzde 27

MURAT

Oynadığı oyun: 22

Galibiyet: 5

Mağlubiyet: 17

Başarı: Yüzde 23