Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Astroloji Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları ( 3 Aralık 2016)

    KOÇGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bugün kalabalık ortamlarda sevdiğiniz insanla veya gününüzü geçireceğiniz kişiyle aranızda kolay gerilimler oluşabilir. Lafınızı biraz sakınmanız gerekebilir. Duygusal olarak kolay sıkılganlıklara açıksınız.

    BOĞAGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Uzak çevrelerde veya dış ortamlarda vaktinizi geçireceksiniz ama zaman sizin için değerli, günlük yapmanız gereken işleriniz yüzünden etrafınıza kolay tepkiler verebilirsiniz. Sıkılganlıklarınızı iyi kontrol edin.

    İKİZLERGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Alışveriş isteğiniz veya ailenizin böyle bir talebi sizin yapmak istediğiniz işlerle örtüşmeyebilir. Parasal konular yüzünden ailenize ve sevdiklerinize karşı çok kolay tepkiler verebilirsiniz.

    YENGEÇGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın fikirlerine son derece önem veriyorsunuz ama bugün hem aile ortamlarınızda, hem de dış ortamlarda anlaşmak ve birbirinizi anlamak kolay olmayabilir.

    ASLANGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Yapılması gereken işleriniz sizi sıkıştırabilir. Bu yüzden hem uzak çevrenize, hem de yakın çevrenize gereğinden fazla tepki gösterebilirsiniz. Yapacağınız işlerin içine biraz daha duygusallık ve keyif katmaya çalışın.

    BAŞAKGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Eğlenceli olaylara hayatınızda yer açmalısınız. Bir yandan da alışveriş yaparken parasal konularda çabuk tepkiler vermeye açıksınız. Yakın çevrenizde sizi seven ve düşünen bir insandan yardım alabilirsiniz.

    TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    İşleriniz konusunda her şeyi iyi organize etmelisiniz ama bazen tembellik ve ağır hareket etme isteğiniz sizi zorluyor. Bugün yapamadıklarınızdan kaynaklı olarak sinirinizi sevdiklerinizden çıkarmayın.

    AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Çevrenizle olan bağlantılarınız bugün devrede. Yalnız içinizde biriktirdiklerinizi onlara aktarırken kolay tepkiler verebilirsiniz. Biraz daha kontrollü olmaya çalışın ağzınızdan dökülenler gerçek hisleriniz olmayabilir.

    YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Bugün sosyal ortamlarda veya size keyif veren yerlerde kendinizi güvensiz hissetmeniz mümkün. Bunun sonucunda çok kolay tepkiler verebilir veya günü istediğiniz şekilde geçiremeyebilirsiniz.

    OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Gün içinde kendi istekleriniz önemli olacak ama bu istekleri aile hayatınızdaki insanlara kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz. Dış ortamlarda kolay tepkilere açıksınız. Biraz daha karşı tarafı düşünmelisiniz.

    KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Fikir alışverişlerinizde bu aralar biraz sinirlisiniz. Yaşadığınız olaylar ve yaptığınız işler üst üste gelmiş bulunuyor. Sorunlarınızı bugün kolayca çözebilirsiniz. Sadece gereğinden fazla tepkilerden uzak durun.

    BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Arkadaş ortamlarınızda kendinizi parasal yönden güvende hissetmeyebilirsiniz. Ya da dış ortamlarda fazla para harcamalarında bulunabilirsiniz. İş hayatınızdaki güzel gelişmelere odaklanın ve anın tadını çıkarın.

    HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ