Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Yapımcılığını Süreç Film/Ali Gündoğdu'nun üstlendiği, Show TV'nin kahkaha dolu dizisi "Yeni Gelin"in 34. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Baran ve Şirin’in kaçarak aşk yuvalarına gittiği, Bella’nın kadın çalışanlara kök söktürdüğü tanıtımda Esmeralda, Baran’a duygularını açıklıyor. Bu ana şahit olan ve gözyaşlarına hakim olamayan Bella’nın neler yapacağı merakla bekleniyor.

Yeni Gelin 34. bölüm 2. fragmanı;

Yeni Gelin 34. bölüm fragmanı;

"Yeni Gelin" yeni bölümü ile 27 Ocak Cumartesi günü saat 20.00'de Show TV’de!

YENİ GELİN'İN TÜM BÖLÜMLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

YENİ GELİN 34. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni Gelin’in Cumartesi akşamı ekrana gelecek 34. bölümünde Baran’la Şirin, Dolanlardan kurtulmak için kaçmıştır. Böylece Kalender, Baran’la Şirin’in aşkını öğrenecek ve onlara izin verecektir. Tabii ki bu genç aşıkların olacağını sandığı şeydir. Halbuki konak halkı bu hadisenin üstünü yine entrika ustalığıyla kapatmış, Kalender’in hiçbir şeyden haberi olmamıştır. Baran hayallerinin suya düştüğünü görünce ağır bir depresyona girer. Kız kaçırdığında ortalığın ayağa kalkacağını, Şirin’e olan aşkını herkesin bileceğini zanneden Baran adam yerine konmamıştır. İşin içine Şirin’in ağabeyleri de girince Şirin, sessiz sedasız kaçtığı gibi yine o şekilde konağa döner.

Konakta sıradanlaşan olaylar devam ederken Bella da şirketteki gestapoluğunu sürdürür. Tüm şirketi tek tip giydirmiştir. Şirketin kadın çalışanları bu durumdan son derece rahatsızdır. Fakat Bella’nın, Hazar’ın etrafında dolaşan dişi sineğe bile tahammülü yoktur. Özellikle de Esmeralda’ya. Bella, şirketteki işlere el koyup Hazar’ı göz hapsine aldığında Esmeralda tehlikesini savuşturabileceğini düşünmüştür. Ama hesaba katmadığı bir faktör vardır. O da Kamilla’dır. Kamilla fitili çoktan ateşleyip Esmeralda’yı Hazar’a yönlendirmiştir. Esmeralda, elindeki en önemli kozu Hazar’a karşı kullanmaya karar verir. Hazar bir yanda karısı bir yanda şirketin geleceği, büyük bir yükün altındadır. Bir seçim yapması gerekmektedir. 

Show TV’nin beğeniyle izlenen Yeni Gelin dizisinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken; dizide Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş, Zeynep Kankonde, Lale Başar, Renan Bilek ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor.