Yılmaz Vural'dan iyi haber geldi!
Bir süredir Kovid-19 nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören teknik direktör Yılmaz Vural'dan iyi haber geldi! Tecrübeli çalıştırıcının yoğun bakımdan alındığı ve tedavisine servis odasında devam edileceği belirtildi
![Yılmaz Vural'dan iyi haber geldi!](/images/dummy/placeholder-image.gif)
Futbol dünyasının renkli simalarından Yılmaz Vural, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 27 Kasım tarihinde oksijen ihtiyacının artması üzerine yoğun bakım alınmış, entübe edilmişti. DHA'nın haberine göre 4 gündür uyutulan ve bugün yoğun bakım ünitesindeki entübasyon işlemi bitirilen 67 yaşındaki çalıştırıcı servis odasına alındı. Vural`ın eşi Seda Vural yaptığı açıklamada kan değerlerinin iyiye gittiğini, sabır ve dua ile eşinin koronavirüsü yeneceğini belirtmişti.