Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin '3 Vakte Kadar' filmini gişe şoku! 1 kişi izledi, 15 TL hasılat yaptı - Magazin haberleri

    Bu filmle oyunculuğa adım atan Selami Şahin'in kızı Merve İrem Şahin'in yanı sıra sosyal medya fenomenleri Köksal Baba ve Doğa Konakoğlu'nun da oynadığı '3 Vakte Kadar, bu gişe rakamıyla kırılması güç bir rekora imza attı. Hasan Gümet ve Ayberk Yeşilbursa'nın yer aldığı, Ferman Toprak'ın da konuk oyuncu olduğu filmden 1 kişiye kesilen bilet sayesinde elde edilen hasılat da 15 lira!

    Box Office verilerine göre; 41 salonda gösterime giren filmi 3 günde 1 kişinin izlemesi ise sosyal medyaya damga vurdu. Pek çok kişi, filmin 1 kişilik gişesi için, "Biz film çeksek daha çok izlenirdi", "Filme oyuncuların eşi dostu bile gitse olurdu. Hiç mi seveniniz yok?" diye esprili yorumlar yaptı. '3 Vakte Kadar', 1 kişilik gişesiyle de Türk Sinema tarihinde yeni bir rekor kırmış oldu.

    REKLAM

    BOX OFFICE'TEN AÇIKLAMA GELDİ

    Box Office'in Twitter hesabından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

    3 Vakte Kadar'ın gişe sayısı hafta sonu raporuyla birlikte, gün içerisinde güncellenecektir. 3 Vakte Kadar filminin açıklanan 1 kişilik gişe rakamı sembolik bir rakamdır. Filmin yapımcılarının gişe bilgisini paylaşmayı istememesiden dolayı, dağıtımcının bilgisi ve onayı dahilinde filmin izlenme sayısı 1 olarak açıklanmıştır.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ