Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Angelina Jolie ve Brad Pitt'in velayet davasında hakim değişti! - Magazin haberleri
    1

    2016'da yollarını ayıran Hollywood yıldızı Angelina Jolie ve Brad Pitt'in 5 yıldır süren velayet davası sona ermişti. 18 yaşından küçük 5 çocuğun ortak velayetini talep eden Pitt, mahkemeden zaferle çıkmıştı.

    2

    Hukuk mücadelesine devam eden Jolie ise kararın ardından temyize başvurmuştu.

    Ortak velayete karşı çıkan Angelina Jolie, özel hakim John Ouderkirk'in eski eşinin avukatlarıyla iş ilişkisi olduğunu ve bu sebeple çocukları ve kendisinin adil bir yargılanmadan mahrum bırakıldığını belirterek, hakimin davadan alınmasını talep etmişti.

    3

    HAKİM GÖREVDEN ALINDI

    46 yaşındaki Jolie'nin bu talebi üzerine harekete geçen California mahkemesi, ünlü oyuncuyu haklı buldu.

    Mahkeme, yaptığı, "Bu etik ihlal, hakimin tarafsız olma kabiliyeti üzerinde şüpheler oluşmasına yol açıyor" açıklamasıyla hakimi görevden aldı.

    4

    Alınan bu karar, yeni bir hakimin göreve atanmasıyla birlikte davanın yeniden görüleceği anlamına geliyor.

    5

    ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK!

    Öte yandan 2016'da yollarını ayıran Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin ilişkisinin bitme nedeni olarak şiddetli geçimsizlik gösterilmişti. Jolie, bu yılın başlarında evlilikleriyle ilgili dudak uçuklatan bir açıklama yapmış ve Pitt'in birliktelikleri süresince kendisine şiddet uyguladığını ileri sürmüştü.

    FBI soruşturmasının yanı sıra Los Angeles Çocuk ve Aile Hizmetleri tarafından soruşturulmuştu. Fakat oyuncu, bu soruşturmalarda aklanmıştı.

    İkilinin, üçü biyolojik üçü evlatlık altı tane çocuğu bulunuyor. En büyük çocukları Maddox 19 yaşında. Diğer çocukları Pax 17, Zahara 16, Shiloh 15, ikizleri Knox ve Vivienne ise 12 yaşında.

    6

    'AŞK' İDDİASI

    Öte yandan Oscar ödüllü oyuncu Angelina Jolie ile şarkıcı The Weeknd hakkında sürpriz bir iddia ortaya atılmıştı. Kendisi gibi oyuncu olan Brad Pitt ile ayrılığından sonra adı kimseyle anılmayan Jolie'nin kalbini, The Weeknd'e kaptırdığı iddia edilmişti.

    7

    Geçtiğimiz günlerde Los Angeles'taki bir restorandan çıkarken görülen ikilinin aşk yaşadığı ileri sürülmüştü. Ancak ikili, konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmamıştı.

    8
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ