Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin ile Demet Akalın'ın 'saat' polemiği sürüyor - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre; şarkıcı Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’le hediye ettiği saat yüzünden polemiğine giren Demet Akalın, önceki gece Etiler'deki bir mekanda sahne aldı.

    2

    "BENİ KONUŞTURMAYIN"

    Mekana pijamalarla gelen şarkıcı, saat polemiğiyle ilgili sorulan sorulara, "Beni konuşturmayın" yanıtını verdi.

    3

    O SÖZLERE SERT ÇIKTI

    Muhabirlerin ısrarla Berkay Şahin’in, "Demet ablayla biz konuştuk aslında, neden yalanlıyor anlamadım" şeklindeki açıklamalarını hatırlatılmasına Demet Akalın, sert çıktı.

    4

    "BERKAY HANIMINI SUSTURSUN"

    Çok kırgın olduğunu da dile getiren şarkıcı, "Berkay hanımını sustursun. Bir kadın adamı vezir de eder, rezil de..." açıklamasında bulundu.

    5

    Berkay da önceki gece İstanbul Vadi Açıkhava’da konser verdi. Gecenin tüm geliri Mehmetçik Vakfı’na bağışlandı. Sahne öncesi soruları yanıtlayan Berkay, Demet Akalın’la ilgili sorular üzerine şöyle konuştu:

    Allah razı olsun saat hediye etti. Bu, artık hediye ettiğiniz kişinindir. Arkasından koşmamak, kovalamamak lazım. Hatta kendisi de ‘Bana da hediye geliyor, büyük gelince ben de değiştiriyorum. Sıkıntı yok değiştir’ dedi. Demet’le konuşan benim, Özlem benim yanımdaydı.


    Bu olay 23-24 Temmuz gibi yaşandı ama şimdi haber oldu. Biz saati değiştirmek istedik. Demet’in aldığı yer çok para isteyince, daha uygun bir yer bulduk. Ben Demet’e kırgınım. Benim karım oyuncu, şarkıcı değil. Karımı bu işlerin içine çekmeyeceksiniz, konuşmayacaksınız. Bir sıkıntı varsa sosyal medya üzerinden yazmaya gerek yok. Asla barışmayacağım.

    6

    NE OLMUŞTU?

    Demet Akalın, Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e doğum hediyesi olarak ünlü bir markanın saatini almıştı. Özlem Ada Şahin'in saati satıp, yenisini almak üzere mağazaya verdiği konuşuluyordu.

    7

    Durumdan haberdar olan Akalın sert çıkmıştı. Özlem Ada Şahin ile Demet Akalın, sosyal medya üzerinden atışmıştı.

    8

    "İZİN İSTEDİM"

    Özlem Ada Şahin, "Saati değiştirmek istedim, satmak değil. Demet Abla'yı aradım, sordum, izin istedim" diye açıklama yapmıştı.

    9

    Ünlü şarkıcı, "Özlem seninle hiç konuşmadık ki! Kapat gitsin!" karşılığını vermişti.

    10

    Özlem Ada Şahin, ünlü şarkıcının açıklamasına, "Demet abla, Berkay ile telefonda konuştunuz ya. Sana sorduk, sen de 'tabii ki' dedin" cevabını vermişti.

    11

    "YALANCI OLDUK"

    Akalın ise Şahin'in bu sözlerine, "Bunamadım! Hani sen gençsin ya! Eşşeklik bende! Senin için gülümseme ikonuyla geçilecek konu! Bende değil! Hem saat alıp, hem yalancı olduk! Bir daha kimseye zıkkımın kökünü alırsam..." şeklinde sert yanıt vermişti.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ