Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Burak Sergen ile eski eşi Işıl Ulutürk yeni aşklarını tanıştırdı - Magazin haberleri
    1

    19 yıllık evliliklerini geçtiğimiz yıl noktalayan Işıl Sergen-Burak Sergen, dün Etiler'de bir araya geldi. Eski eşlerin yanında yeni aşkları da vardı. Burak Sergen, buluşmaya nişanlısı Nihan Ünsal'la gelirken Işıl Sergen'e yeni sevgilisi eşlik etti. Tarafların bu buluşması sosyal medyada gündem oldu ve çok konuşuldu.

    2

    2. Sayfa programına konuşan Burak Sergen ve Nihan Ünsal şunları söyledi:

    Bir linç nasıl mide bu bir sürü yorum yine. Ortada bir çocuk var. Ortada bir çocuk olduğunu bile bilmiyorlar. Çocuk olduğunu bilmeden yorum yapıyorlar. Çocuk okuyacak bunları. Kavga mı istiyorlar? Eski eşiyle biz iyi anlaşıyoruz, ne var anlamıyorum yani.

    3

    Burak Sergen'in eski eşi Işıl Ulutürk de sosyal medya hesabı üzerinden, "Çok şahane yorumlar yapıyorsunuz ve hiçbirini engellemiyorum. siz kendi insansızlığınızı koyuyorsunuz böylece ortaya. Biz Burak ile evliyken de magazin malzemesi değildik boşanırken de olmadık. Şimdi de çok sevdiğimiz değerlilerimizle hep beraber kahve içebilmenin, çocuğumuz için konuşabilmenin, kavgasız dövüşsüz uzlaşabilmenin tadını çıkarıyoruz. İnşallah bu ölümlü dünyada her olaydan kan ile beslenmektense, sevgiliyle, anlayışla ayakta durabilmenin yolunu bulabilirsiniz" ifadelerini kullandı.

    4

    Işıl Sergen-Burak Sergen çifti yaklaşık bir yıl önce sürpriz bir kararla boşanmıştı. Anlaşmalı olarak evliliklerini bitiren çift haberi böyle duyurmuştu: Hepinizin bildiği gibi 19 yıllık evliliğimizi iki ay önce tamamlamış bulunuyoruz. Sizlerle ve oğlumuz Cansın'ımızla bu haberi paylaşmak için okulların kapanmasını bekliyorduk ki cuma günü basın bu haberi sizlerle paylaştı. Biz de bu süreci hızlandırmak zorunda kaldık.


    5

    Bilin ki 19 yılımızın sonunda biz yine yan yana, omuz omuza bir aile olarak, anne baba olarak yürüyeceğiz . Ayrılığımızda kesinlikle üçüncü şahıslar ya da kırıcı başka sebepler aranmamasını çocuğumuzun sağlığını dikkate alarak rica ederiz. Sebebimiz ise çözemediğimiz kişisel anlaşmazlıklardır. Yorum ve haber yaparken göstereceğiniz ve gösterdiğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz.

    6

    Burak Sergen, bir ay önce önce Nihan Ünsal'la nişanlandı.