Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Çağla Şıkel'den Hatice'ye yanıt: Ne söylediğiyle ilgilenmiyorum - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre, bir gözlük markası 2019 yazının tarzı tamamlayan trend güneş gözlüklerini Çağla Şıkel ve Özlem Süer ile düzenlenen özel bir davetle tanıttı.

    2

    Güneş gözlüklerinin her zaman tarzını tamamlayan önemli bir aksesuar olduğunu belirten Çağla Şıkel, “Günlük kıyafetlerimde mutlaka bir güneş gözlüğü kullanıyorum. Eskisi gibi sadece plajda değil hafta içi, hafta sonu veya bir davete giderken kombinimi, diğer aksesuarlarla beraber tarzıma uygun bir güneş gözlüğü ile tamamlıyorum. Yeni trendleri takip ediyor ve güneş gözlüğü koleksiyonuma da sürekli yenilerini ekliyorum. Ama kendime en çok yakıştırdığım model yuvarlak olanlar” dedi.

    3

    "10 TL'YE GÖZLÜK ALMIŞLIĞIM VAR"

    Şıkel sözlerine, "Çok sevdiğim bir aksesuar, çok gözlüğüm var ama çok para harcamam. 10 TL'ye aldığım gözlük de var. İyi bir gözlüğe, uzun süre kullanabileceğim gözlüğe fazla para verebiliyorum" diyerek devam etti.

    4

    "HERKESİN KENDİ GÖSTERİŞİ"

    Öte yandan, bir defilede transparan kıyafetiyle podyumda manken olarak yürüyen Hatice, kalçasını açarak geceye damga vurmuştu. 40 yaşındaki şarkıcı Hatice tepki toplamıştı. Çağla Şıkel, "Podyuma çıkacağım kişileri mutlaka önceden biliyorum. 20 yılı podyumda devirmiş bir model olarak çıkan herkese saygı duyuyorum ve asla onlarla ilgili yorum yapmıyorum. Beni hiç ilgilendirmiyor. Herkesin kendi gösterişi, kendi yürüyüşü, herkesin kendi hayatı ve tercihleri... Beni zerre kadar ilgilendirmiyor" ifadelerini kullanmıştı.

    5

    "EN AZINDAN OTEL ODASINDA EVLİ ADAMI BEKLEMEDİM"

    Şıkel'in sözlerine ateş püsküren Hatice'de, "Bir zamanların tostçu Çağla'sı bunu sen mi söylüyorsun? Ah be canım, en azından tostumu yiyip beklemedim otel odasında evli adamı. Ben de bilirim kiminle muhattap olup, olmayacağımı da neyse..." demişti.

    6

    "NE SÖYLEDİĞİYLE İLGİLENMİYORUM"

    Hatice'nin son açıklaması sorulan ünlü model, "Ben zaten ilk bana sorulduğunda cevap vermemiştim. İkinci sefer gördüğünüzde sorunuza size saygı duyduğum için cevap verdim. Ama kendisine cevap vermedim. Size de çok teşekkür ediyorum, malzeme verdiniz. Çocuklarım haricinde kimsenin benim hakkımda ne söylediğiyle ilgilenmiyorum" diyerek yanıt verdi.

    43

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ