Eda Ece: Ailece ilk kez dışarı çıktık
Buğrahan Tuncer ile Eda Ece'nin kızları Mina İpek 1 aylık oldu. Çift, bebekleriyle birlikte ilk kez ailece dışarı çıktı
![](https://im.haberturk.com/2024/05/06/3683656_36f1d7f27b2ba2dd14ce1c0e1156a7c7_640x640.jpg)
2023'ün Haziran ayında evlenen oyuncu Eda Ece ile basketbolcu Buğrahan Tuncer, kızları Mina İpek'i geçtiğimiz ay kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı.
![](https://im.haberturk.com/2024/05/06/3683656_dedbba3fac7c4670ed5978947768c5a1_640x640.jpg)
İlk kez çocuk sahibi olma sevincini yaşayan Eda Ece ile Buğrahan Tuncer, kızlarıyla birlikte ilk kez ailece dışarı çıktı.
![](https://im.haberturk.com/2024/05/06/3683656_dd2244458ee08c95fb7f8f082fb97222_640x640.jpg)
"İLK KEZ DIŞARI ÇIKTIK"
Eşi Buğrahan Tuncer ve kızı Mina İpek ile objektif karşısında poz veren Eda Ece aile fotoğrafına; "Eda Ece: Ailece ilk kez dışarı çıktık. 1 ay..." notunu düştü.