Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Eda Ece: Ne zaman gaza gelirsek o ara evleniriz! - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Ferit Tuğluk'un haberine göre; Basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile yaptığı Bodrum tatili sonrası soluğu İstanbul'da alan oyuncu Eda Ece, Etiler'de görüntülendi.

    2

    "BENİM NİYE HAVALI BİR FOTOĞRAFIM OLMASIN?"

    Tatil fotoğraflarını ti'ye alarak, sosyal medyadan, "Gazetelerdeki antiloba inanmayın!" açıklamasında bulunan Ece, "Beni dağlardan niye çekiyorsunuz kardeşim? Ağabey, 'Çekiyoruz' deyin, ben de havalı bir poz vereyim. Sizin yüzünüzden spora başladım. Benim niye havalı bir fotoğrafım olmasın?" diyerek, gülümsedi.

    3

    "ANNEM GİBİ SÜREKLİ EVLİLİK SORUYORSUNUZ"

    Gazetecilerin "evlilik" soruları karşısında esprili bir açıklamada bulunan Eda Ece, "Annem gibi sürekli evlilik soruyorsunuz." şeklinde konuştu.

    4

    "NE ARA GAZA GELİRSEK O ARA EVLENİRİZ"

    Ece, "Evlilik için bile vakit lazım. Bu işler kısmet. Ne ara gaza gelirsek o ara evleniriz. O da yoğun, ben de..." dedi.

    5

    "DİZİLERDE 9 KERE EVLENDİM"

    Muhabirlerin, "Hayalini kurduğunuz bir düğün veya gelinlik var mı?" sorusunu da yanıtlayan Eda Ece, "Dizilerde 9 kere evlendim. her türlü gelinliği giyindim. Dizide çocuğum bile oldu. Her duyguyu tattım yani." ifadelerini kullandı.

    6

    Ünlü oyuncu, "Bu sene sık sık yurt dışına çıktım. Sağ olsunlar ünüm yurt dışına kadar ulaşmış. Diziyi takip edenler repliklerimle karşıma çıkıyor. Bu durum beni çok sevindirdi doğrusu." dedi.

    7

    "SİNİRLENİNCE TAKİPTEN ÇIKIYORUM"

    Öte yandan sık sık ayrılıp barışan çiftten Eda Ece, "Özel hayatımı sürekli açıklamak, 'Ayrıldım, barıştım, kavga ettim' demek istemiyorum." ifadelerini kullanmıştı. Ayrıca Ece, "Buğrahan ile ilişkimiz güzel gidiyor, bir sıkıntı yok. Ben sinirlenince Buğrahan'ı takipten çıkıyorum, sinirim geçince de geri ekliyorum." demişti.

    8

    "ALNIMIZDA NE YAZIYOR BİLMİYORUM"

    32 yaşındaki ünlü oyuncu, Buğrahan Tuncer ile evlilik planları olup, olmadığı sorularına, "Aileme bağlı ve aile kurmayı isteyen bir insanım. Böyle şeyler kısmet. Evlenmek ve çocuk yapmak isteyen biriyim. Buğra ile mi kısmet olur, alnımızda ne yazıyor onu bilmiyorum. Şu an için bir hazırlık yok." şeklinde yanıt vermişti.

    9

    "ÇOCUK YAPMAK İSTEYEN BİRİYİM"

    Kalabalık aileyi sevdiğini ifade eden Eda Ece, "Kaç çocuk istersiniz?" sorusunu, "Allah nasip ederse iki, üç çocuk isterim." şeklinde cevaplamıştı.

    10

    EDA ECE HAKKINDA

    Eda Ece, "Hayat Bilgisi", "Bez Bebek", "Adını Feriha Koydum" dizilerinde konuk ve yardımcı oyuncu rollerinde yer alarak televizyon dünyasına adım atmış, "Pis Yedili" dizisiyle dikkatleri üzerine çekmişti.

    11

    Eda Ece'nin başrolde yer aldığı yapımlar arasında "Kızım İçin", "Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul", "Deliha 2" filmlerinin yanı sıra "Beni Böyle Sev", "İlişki Durumu: Karışık," "Yasak Elma" gibi diziler de bulunuyor.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ