Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Ekonomi İş-Yaşam Üniversiteler öğretim üyesi aramaya başladı - İş-Yaşam Haberleri

    Resmi Gazete'de yayımlanan ilanlara göre, Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesine 5 profesör ile 6 doçent alım yapılacak. İstekliler, 15 gün içerisinde Rektörlüğe başvuracak.

    İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme, Tıp ve Mühendislik fakültelerinde istihdam edilmek üzere 2 profesör ile 3 yardımcı doçent alacak. Başvurular, 29 Ağustos'ta sona erecek.

    Abdullah Gül Üniversitesi de Mühendislik Fakültesine 1 profesör alacak.

    Bingöl Üniversitesi Ziraat, Fen-Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, İlahiyat, Sağlık Bilimleri, Veteriner fakültelerine 1 profesör, 4 doçent ve 12 yardımcı doçent ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokuluna 1 yardımcı doçent alımı gerçekleştirilecek.

    Gaziosmanpaşa Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri, Tıp, Eğitim, Fen-Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, İlahiyat fakültelerine 3 profesör ve 9 yardımcı doçent ile Turhal Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokuluna da 1 yardımcı doçent alımı yapılacak.

    Dumlupınar Üniversitesi de Eğitim, İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik, Tıp ve Fen Edebiyat fakültelerinde istihdam edilmek üzere 8 profesör ile 6 doçent alınacak.

    Bozok Üniversitesi ise Tıp Fakültesine 3 profesör ile 2 doçent olmak üzere 5 öğretim üyesi istihdam edecek.

    Böylece toplam 7 üniversitede 67 öğretim üyesi istihdam edilecek.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ