Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Elsa Hosk anne oldu - Magazin haberleri
    1

    Victoria's Secret'ın İsveçli modeli Elsa Hosk, ilk kez annelik duygusunu tattı.

    2015 yılından bu yana iş insanı Tom Daly ile birlikte olan model, güzel haberi Instagram hesabından paylaştı.

    2

    Sevgilisi ve kızı Tuuli ile yer aldığı bir fotoğrafını paylaşan Hosk, "Hayatımın en mutlu günü. Seni sonsuza kadar seveceğiz bebeğim." dedi.

    3

    Hosk, geçtiğimiz günlerde hayranlarının sorularını yanıtlamıştı.

    Hosk, "Gebeliğin en güzel yanı, kızımın tekmeleri; en kötü yanıysa, vücut ısısının sürekli yüksek olması" ifadelerini kullanmıştı.

    "DOĞUMDAN SONRA MESLEĞİME GERİ DÖNECEĞİM"

    Elsa Hosk, hamileliğinin başlarında hamburger ve makarna yediğini, şimdilerde ise Tayland ve Hint mutfağına merak sardığını söylemişti.

    Ünlü model, "Fiziğinizin değişecek olması sizi endişelendirmiyor mu?" sorusuna ise, "Hayır, hayat böyle şeyleri düşünmek için çok kısa. Doğumdan sonra mesleğime devam edeceğim" şeklinde yanıt vermişti.

    4

    Hayatının bir döneminde alkolik olduğunu açıklayan 31 yaşındaki Hosk, şu ifadeleri kullanmıştı:

    10 yıl önce kendimi kaybettiğim bir dönemde New York'a taşınmaya karar verdim. Herhangi bir iş rezervasyonu değildi. New York ezici oldu ve daha da kayboldum.

    5

    Tüm problemlerin bende başladığını anlamak zaman aldı. Anladığımda temizlendim, ayıldım ve alkolik olduğumu, dışarıda ayık yaşayan bütün bir dünya olduğunu öğrendim.

    Harika insanlarla ve arkadaşlarla tanıştım. Yavaş yavaş kendimi tekrar buldum. Bundan sonra olacakları hiç hayal edemezdim.

    6

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ