Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Coredon Alanyaspor Erol Bulut'tan galibiyet yorumu: "Fenerbahçe'nin sıkıntıları biliyorduk" - Coredon Alanyaspor Haberleri

    Alanyaspor, Fenerbahçe'yi 1-0 geriye düştüğü maçta 3-1 mağlup etti ve Süper Lig'de 4'te 4 yaparak 12 puanla liderliğini sürdürdü. Erol Bulut, karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu.

    Bulut, takımının liderliğini sürdürdüğü için oldukça mutlu olduğunu söyledi.

    "LİDERLİKTEN ÖTÜRÜ ÇOK MUTLUYUZ"

    Buldukları pozisyonları iyi değerlendirdiklerini söyleyen Erol Bulut, "Maçtan önce söylediğim gibi liderlik oynadığımız 3 haftada da bizdeydi. bugün de kazanmak istiyorduk. En azından bir puan alıp liderliği korumak istiyorduk. Yediğimiz golden sonra attığımız gol bizi daha da canlandırdı. Baskılı oynadık ikinci yarıda. Zaten çocuklara söylemiştim. Bulduğumuz pozisyonları iyi değerlendirdik. 4 de olabilirdi. Çok mutluyuz konumumuzu koruduğumuziçin." dedi

    REKLAM

    "FENERBAHÇE'NİN SIKINTILARINI BİLİYORDUK"

    Fenerbahçe'yi iyi analiz ettiklerini belirten genç teknik adam, "Fenerbahçe'yi analiz ettiğimizde defans arkasına atılan toplarda sıkıntıları olduğunu gördük. Baskıda top kaybettiklerini gördük. Biz de bunları değerlendirdik. Futbolcularım sahaya verdiğim talimatları çok iyi yansıttılar." ifadelerini kullandı.

    "HEDEFİMİZ ALANYASPOR!"

    Yeni Malatyaspor'da güzel zamanlar geçirdiğini ancak şu an Alanyaspor'a odaklandığını vurgulayan Bulut, "Hemen hemen iki seneye yakın bir Yeni Malatyaspor maceramız vardı. Takımı Avrupa'ya taşıma şansımızı bulduk. Çok güzel zamanlarımız geçti. Tek hedefimiz, düşüncemiz Alanyaspor'u iyi bir noktaya getirebilmek." diyerek sözlerini noktaladı.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ