Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Fi Çi 10. final bölüm fragmanı yayınlandı! Fi Çi 10. yeni bölüm ne zaman?

    Fi Çi 10. final bölümü için geri sayım sürerken, ilk fragman da geldi. Fi Çi'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. PUHU TV tarafından yayınlanan ve Azra Kohen'in üçleme kitabından uyarlanan dizi, kısa zamanda cüretkar sahneleri ve konusuyla izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Peki izleyicinin merakla beklediği Fi Çi final bölümü ne zaman yayınlanacak?

    Fİ Çİ 10. FİNAL BÖLÜM FRAGMANI

    Fİ Çİ 10. YENİ (FİNAL) BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

    İzleyicinin büyük bir merakla beklediği Fi Çi 10. final bölümü 9 Mart 2018'de PUHU TV üzerinden izleyiciye ulaşacak. Dizinin 9. bölümü 16 Şubat'ta yayınlanmıştı.

    REKLAM

    Fİ Çİ 9. BÖLÜM ÖZETİ

    Duru kaçma hayallerini suya düşürecek acı bir gerçeğe uyanırken Özge hastanede aldığı haberle yıkılır. Adaleti kendisi sağlamak için Can’ın karşısına çıkması olayların seyrini bir kez daha değiştirir.

    Fİ Çİ 8. BÖLÜM ÖZETİ

    Duru ve Can arasındaki gerilim, Bilge ve Özge’nin de meseleye dahil olmasıyla iyice yükselir. Sadık ise geçmişin yükünden kurtulmak için beklenmedik bir hamle yapacaktır.

    Fİ Çİ 7. BÖLÜM ÖZETİ

    Eti geçmişini yüzüne çarparak Can’ı kontrolü altına almaya çalışırken, Sadık da Özge’nin önüne Can hakkında yepyeni bilgiler serer. Duru, Deniz’le arasında geçenler yüzünden kafa karışıklığı yaşar.

    Fİ Çİ 6. BÖLÜM ÖZETİ

    Duru’nun Deniz ve Ece arasında geçenleri öğrenmesi bir dizi olayın başlangıcı olur. Can ise karşısında, birikmiş hesapları kapatmaya gelen eski düşmanı Sadık’ı bulur.

    REKLAM

    Fİ Çİ 5. BÖLÜM ÖZETİ

    Özge final vuruşuna hazırlanırken Can’ın devreye girmesi olayların seyrini değiştirir. Deniz’in sürpriz evliliğe verdiği beklenmedik tepki ise müzikal cephede işlerin karışmasına yol açacaktır.

    Fİ Çİ 4. BÖLÜM ÖZETİ

    Can Deniz’in meydan okumasına akıl almaz bir hamleyle karşılık verirken, Duru ve Deniz kozlarını paylaşmak için karşı karşıya gelir. Özge ise Can’ın maskesini düşürmek için tekrar harekete geçer.

    Fİ Çİ 3. BÖLÜM ÖZETİ

    Duru’nun Can’ın oyununa oyunla karşılık vermesi hesaplayamadığı sonuçlar doğururken, Sadık da Özge’ye oynadığı oyunun bedelini ödemek zorunda kalır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

    Fİ Çİ 2. BÖLÜM ÖZETİ

    Deniz’in İstanbul'a dönmesi Duru ve Can ilişkisini sarsar. Duru’nun tepkisi Can’ı beklenmedik bir hamleye iterken, Özge’nin yeni hayat kurma konusundaki kararlılığı sürpriz gelişmelerle sınanacaktır.

    REKLAM

    Fİ Çİ 1. BÖLÜM ÖZETİ

    Kaleyi fethetmekten daha zor olan kaleyi muhafaza etmektir. Duru'yu elde ederek isteğine ulaşan Can Manay için gerçek sınav şimdi başlıyor. Efsanenin yeni sezonunda macera kaldığı yerden devam ediyor!

    Haberi Hazırlayan: Helin Genç
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ