Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Fırat Altunmeşe: Bu yaşanan olay ilişkimize zarar vermedi - Magazin haberleri
    1

    Türk Halk Müziği sanatçısı İzzet Altınmeşe’nin oyuncu oğlu Fırat Altunmeşe, geçtiğimiz günlerde Bebek’teki bir mekanda sevgilisi ile birlikteydi. Mekan içerisinde hararetli bir şekilde tartışan çiftten Fırat Altunmeşe, mekan çıkışından devam eden tartışma sonucu sevgilisi tarafından saldırıya uğramıştı.

    2

    Suratı kan içerisinde kalan Fırat Altunmeşe’nin alnındaki ve çenesindeki tırnak izleri dikkat çekmişti. Basın mensuplarının görüntü aldığı farkeden çiftten, oyuncunun sevgilisi hızlı adımlarla uzaklaşmıştı.

    3

    "BUNU BANA AŞIK OLDUĞUM KADIN YAPTI"

    Muhabirlerin, “Geçmiş olsun” sorusuna Fırat Altunmeşe, “3 yıllık sevgilim, aşık olduğum kadın bana bunu yaptı” demişti. Ünlü oyuncu tartışmanın sebebini söylememişti.

    4

    Çıkan haberlerin ardından ünlü oyuncu Fırat Altunmeşe, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. "Bu yaşanan olay ilişkimize zarar vermedi" diyen Altunmeşe, şu ifadeleri kullandı:

    5

    "BU YAŞANAN OLAY İLİŞKİMİZE ZARAR VERMEDİ"

    Çarşamba gecesi kız arkadaşımla tatsız bir olay yaşadık. Anlamsız ve küçük bir sebepten tartışmaya başladık ama ne ben, ne de kız arkadaşım isteyerek birbirimizin canını yakmayız. Karşılıklı tartışma sonucu böyle bir durum yaşandı. İnsanız, hepimiz hata yapabiliriz ve ikimiz herkesten çok üzüldük ama bu yaşanan olay ilişkimize zarar vermedi.

    6

    "O ANKİ DUYGUSALLIKLA SAÇMA SAPAN TEPKİ GÖSTERDİM"

    Ayrıca o gece "Sevdiğim kadınla kavga ettim" derken üzgün olduğumu ve yalnız kalmak istediğimizi anlatmaya çalıştım, magazincilere dert yanmadım. O anki duygusallıkla saçma sapan tepki gösterdim. Ben kendimi hiçbir zaman halktan ayırmadım. Ne düşünce şeklimle ne de yaşantımla. Beni tanıyanların bildiğini düşünüyorum. O yüzden biraz empati yapmanızı istiyorum, biraz düşünmenizi istiyorum. Bu haber dolayısıyla kırılanlar olduysa herkesten özür dilerim.

    7

    FIRAT ALTUNMEŞE KİMDİR?

    Fırat Altunmeşe'nin babası ünlü ses sanatçısı İzzet Altunmeşe'dir. 1990 İstanbul doğumlu olan Fırat Altunmeşe, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmadan 2 sene sonunda bıraktı. İstanbul'da Craft oyunculuk atölyesinde 2 sene özel oyunculuk dersleri aldı. 2013 yılında başrollerini Timuçin Esen ve Ahu Türkpençe'nin paylaştığı "Vicdan" adlı dizide oynadı. 2014 yılında ise "Kaçak Gelinler" dizisinde başrollerini Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Furkan Andıç, Fırat Albayram ile paylaştı.

    8

    YER ALDIĞI FİLM VE DİZİLER

    2016 - Kehribar (TV Dizisi)
    2015 - Sofra Sırları (Sinema Filmi)
    2015 - Hesapta Aşk (Sinema Filmi)
    2014 - Kaçak Gelinler (Can) (TV Dizisi)
    2013 - Vicdan (Emre) (TV Dizisi)

    9