Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Güvenlik Şehit olan Mustafa Hakan Kaçar'ın Afyonkarahisar'daki evinde şehit ateşi
    1

    Diyarbakır'ın Sur İlçesi'nde PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada yaralanıp kaldırıldığı hastanede şehit düşen Uzman Çavuş 26 yaşındaki Mustafa Hakan Kaçar'ın İzmir'deki babaocağına ateş düştü

    2

    Henüz 6 aylık evli olan şehidin, annesini 5 yıl önce kaybettiği, 1'i bedensel engelli iki kız kardeşinin bulunduğu öğrenildi. Şehidin gecekondu evi Türk bayraklarıyla süslendi.

    3

    Sur İlçesi'nde PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada yaralanan Uzman Çavuş Mustafa Hakan Kaçar kaldırıldığı Diyarbakır Asker Hastanesi'nde şehit oldu.

    4

    Acı haber şehidin İzmir'in Narlıdere İlçesi Ilgaz Sokak'ta oturan ailesine askerler tarafından verildi. Aile şehit için düzenlenecek törene katılmak üzere Diyarbakır'a doğru yola çıktı.

    5

    Aslen Afyonlu olan şehidin annesi Emine Kaçar'ı yaklaşık 5 yıl önce kalp krizi sonucu kaybettiği öğrenildi.

    6

    6 AYLIK EVLİYDİ

    Babası Yunus Kaçar'ın yanında seralarda çalıştıktan sonra Uzman Çavuş olan Mustafa Hakan Kaçar'ın yaklaşık 2 yıldır Ağrı'da görev yaptığı ve bir kaç aydır da Diyarbakır'da görevli olduğu belirtildi.

    7

    Şehidin geçen Ağustos'ta Elif Kaçar ile dünya evine girdiği öğrenildi. Biri bedensel engelli iki kız kardeşi bulunan şehit Kaçar'ın, gecekondu babaevi acı haberin ardından Türk bayraklarıyla donatıldı.

    8

    SON KONUŞMA

    Şehidin kısa bir süre önce izin alıp İzmir'e geldiği dün de İzmir'deki çocukluk arkadaşıyla cep telefonunda konuşurken "Burası çok karışık çatışmalar sürüyor" dediği öğrenildi.

    9

    Şehit Uzman Çavuş Kaçar Afyonkarahisar'da toprağa verilecek.

    DHA

    10
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ