Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Gaziantep'te kaybolduktan 2 gün sonra bulunan 2 yaşındaki Hatice Kübra Çakıroğlu annesi Hülya Çakıroğlu'na kavuştu.

Şahinbey ilçesine bağlı Ocaklar Mahallesi'nde oyun oynarken kaçırılan ve dün bulunan Çakıroğlu, annesi kentte olmadığı için yakınlarına teslim edilmişti.

Anne Çakıroğlu bugün evine dönerek 3 gündür görmediği kızı ile buluştu, hasret giderdi. Gazetecilere açıklamada bulunan Çakıroğlu, bir televizyon kanalında yayınlanan kayıp arama programı için İstanbul'a gittiğini söyledi.Kızının bulunduğu haberini stüdyoya girerken aldığını ve mutluluktan ağladığını anlatan Çakıroğlu, çok korktuğunu ve 3 gündür uyuyamadığını belirtti.Kızını sürekli öpüp kokladığını anlatan Çakıroğlu, şunları kaydetti:

"Kızımı ilk gördüğümde heyecandan, mutluluktan çok ağladım. Çok korktum başına bir iş gelir diye. O da çok korkmuş ve hala korkuyor. Uyuduğu yerde bile korkuyor çocuk. Benden ayrı kaldığı için inanılmaz korkmuş. İnsanlara sadece bakıyor. Normalde çok konuşkan biridir, her şeyi söyler konuşurdu. Çok hiperaktif hiç durmazdı yerinde. Çocukta şimdi bir durgunluk var. İnşallah çocuğum düzelir ve bunu bize yapanlar er ya da geç ortaya çıkar, cezasını çeker."Babaanne Asiye Çakıroğlu da torununun bulunmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, suçluların bir an önce bulunmasını istedi. Çok sevinçli olduklarını belirten Çakıdoğlu, "Bu duygu ifade edilmez, gerçekten çok heyecanlıyız. Allah bize yardım edenlerden razı olsun. Üç gündür gözümüze uyku girmiyor." dedi.

AA