Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Son Dakika

Whatsapp çöktü mü? Haberleri, Güncel Whatsapp çöktü mü? haberleri ve Whatsapp çöktü mü? gelişmeleri

 • WhatsApp'ta bağlantı sorunu yaşandı

  Teknoloji, 30 Kasım 2017

  WhatsApp'ta bağlantı sorunu yaşandı

  Son dakika haberine göre, mesajlaşma ve sohbet uygulaması WhatsApp, yaşanan bir arıza nedeniyle yaklaşık yarım saat kullanılamadı. Yaşanan arızanın dünyanın birçok noktasında erişim sorununa neden olduğu tespit edildi. Kullanıcılar ise, internet üzerinde "WhatsApp çöktü mü?" ve "WhatsApp bağlantı sorunu" aramalarını arttırdı.

 • WhatsApp'a Türkiye'den erişim yeniden sağlandı

  Teknoloji, 31 Aralık 2017

  WhatsApp'a Türkiye'den erişim yeniden sağlandı

  WhatsApp çöktü mü? sorusu, kullanıcıların erişimini kaybetmesi sonrasında sorulmaya başlandı. WhatsApp kullanıcıları, saat 22:00'den itibaren WhatsApp'ta mesaj alamadığını veya mesaj gönderemediğini belirtti. Öte yandan BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan da WhatsApp'ın çökmesine ilişkin bir açıklamada bulundu. Peki WhatsApp çöktü mü? WhatsApp ne zaman düzelecek? İşte detaylar.

 • WhatsApp'ta kısa süreli erişim sorunu

  Gündem, 14 Haziran 2018

  WhatsApp'ta kısa süreli erişim sorunu

  WhatsApp sabah saat 08.45 civarlarında erişime kapandı. Kullanıcılar sosyal medya da WhatsApp çöktü mü, WhatsApp neden açılmıyor? gibi konu başlıkları oluşturmaya başladı. Peki WhatsApp neden açılmıyor?

 • WhatsApp çöktü mü?

  Gündem, 22 Ocak 2019

  WhatsApp çöktü mü?

  Son dakika haberine göre, mesajlaşma ve sohbet uygulaması WhatsApp, yaşanan bir arıza nedeniyle bir süredir kullanılamadı. Türkiye saatiyle 21.15 civarında yaşanan arızada, Whatsapp'a giren kullanıcılar "Telefona bağlı değil" uyarısıyla karşılaştı. Kullanıcılar ise, internet üzerinde "WhatsApp çöktü mü?" ve "WhatsApp erişim sorunu" aramalarını arttırdı.

 • Whatsapp çöktü mü?

  Teknoloji, 13 Mart 2019

  Whatsapp çöktü mü?

  Whatsapp çöktü mü? sorusu kullanıcılar tarafından araştırılıyor. Bazı Whatsapp kullanıcıları akşam saatlerinde fotoğraf, ses kaydı ve çıkartma gönderirken sorun yaşadığını ifade ediyor. Yaşanan sorunla ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan bir açıklama yaptı. Peki Whatsapp'ta fotoğraf ve ses kaydı neden gönderilemiyor?

 • WhatsApp'ta erişim sorunu sürüyor mu?

  Teknoloji, 14 Nisan 2019

  WhatsApp'ta erişim sorunu sürüyor mu?

  WhatsApp çöktü mü soruları vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Dünyanın popüler sosyal medya uygulamaları WhatsApp, Instagram ve Facebook'ta kullanıcılar 2 saatlik erişim sıkıntısı yaşadı. Peki, WhatsApp, Instagram ve Facebook'ta erişim sorunu devam ediyor mu?

 • Dünya genelinde WhatsApp'a erişim problemi!

  Gündem, 02 Mayıs 2019

  Dünya genelinde WhatsApp'a erişim problemi!

  WhatsApp çöktü mü soruları vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Dünyanın popüler sosyal medya uygulamaları WhatsApp Instagram ve Facebook'ta kullanıcılar erişim sıkıntısı yaşandı. Peki, WhatsApp neden açılmıyor?

 • Whatsapp, Instagram ve Facebook ne zaman düzelir?

  Teknoloji, 03 Temmuz 2019

  Whatsapp, Instagram ve Facebook ne zaman düzelir?

  Whatsapp, Instagram ve Facebook platformlarında dünya genelinde erişim sorunu yaşanıyor. Sosyal medyada milyonlarca vatanadaş Whatsapp, Instagram ve Facebook çöktü mü? Whatsapp, Instagram ve Facebook ne zaman düzelir? sorularının yanıtını arıyor. Konuya ilişkin Facebook'tan son dakika açıklaması gelirken, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı da Twitter üzerinden açıklama yaptı. İşte haberin ayrıntıları...

 • Whatsapp sorunu çözüldü mü?

  Teknoloji, 03 Temmuz 2019

  Whatsapp sorunu çözüldü mü?

  Whatsapp çöktü mü? Whatsapp'ta "resim ve video göndermiyor" sorunu! gibi sorular sosyal medya kullanıcıları tarafından merak konusu oldu. Whatsapp'a giren kullanıcılar fotoğraf, resim ve video gönderdiklerinde ya da açmaya çalıştıklarında sorun ile karşılaşıyor. Peki 3 Temmuz 2019 Whatsapp neden kullanılmıyor? İşte Whatsapp'ta "resim ve video göndermiyor" sorunu detayları...

 • Whatsapp sorunu çözüldü mü?

  Teknoloji, 13 Temmuz 2019

  Whatsapp sorunu çözüldü mü?

  Whatsapp çöktü mü? Whatsapp'ta "resim ve video göndermiyor" sorunu! gibi sorular sosyal medya kullanıcıları tarafından gündem oldu. Whatsapp kullanıcılarının yer yer erişim sorunu yaşadığı görülüyor. Peki 13 Temmuz 2019 Whatsapp neden kullanılmıyor? İşte Whatsapp'ta "resim ve video göndermiyor" sorunu detayları...

 • WhatsApp'a erişim problemi!

  Gündem, 17 Temmuz 2019

  WhatsApp'a erişim problemi!

  WhatsApp çöktü mü soruları vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Dünyanın popüler sosyal medya uygulamaları WhatsApp neden açılmıyor? Kullanıcılar saat 15.00'dan itibaren erişim sıkıntısı yaşamaya başladı. Peki, WhatsApp neden açılmıyor?

 • Whatsapp erişim sorunu çözüldü mü?

  Teknoloji, 20 Ağustos 2019

  Whatsapp erişim sorunu çözüldü mü?

  Whatsapp çöktü mü? Whatsapp sorunu çözüldü mü? soruları vatandaşlar tarafından dün gece saatlerinden Whatsapp'da yaşanan erişim sorununun ardından merak konusu oldu. Whatsapp'a giren kullanıcılar mesaj, fotoğraf, resim ve video gönderimlerinde erişim sorunu ile karşılaştılar. İşte Whatsapp erişim sorunu detayları...

 • WhatsApp çöktü mü?

  Teknoloji, 26 Eylül 2019

  WhatsApp çöktü mü?

  WhatsApp çöktü mü soruları vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İstanbul'da meydana gelen 6.0 büyüklüğünde depremin ardından telekominikasyon uygulamalarında erişim sorunu meydana geldi. Dünyanın popüler sosyal medya uygulamaları WhatsApp'ta erişim sıkıntısı yaşanıyor. Peki, WhatsApp çöktü mü? WhatsApp erişim sorunu!

 • WhatsApp çöktü mü?

  Teknoloji, 17 Ekim 2019

  WhatsApp çöktü mü?

  WhatsApp çöktü mü soruları vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Dünyanın popüler sosyal medya uygulaması WhatsApp,Instagram ve Facebook'ta kullancılar erişim sıkıntısı yaşıyor.

 • WhatsApp çöktü mü?

  Gündem, 19 Ocak 2020

  WhatsApp çöktü mü?

  WhatsApp çöktü mü? Dünyaca popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta fotoğraf ve video gönderimi yapılamıyor. Peki, konuyla ilgili WhatsApp'tan açıklama geldi mi? İşte detaylar...

 • WhatsApp neden yavaşladı?

  Teknoloji, 28 Şubat 2020

  WhatsApp neden yavaşladı?

  WhatsApp çöktü mü bugün? WhatsApp neden açılmıyor? Gibi sorular merak konusu oldu. İdlib’te rejim kuvvetleri tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) yönelik yapılan saldırının hemen ardından vatandaşların yaşanan gelişmeleri takip etmek için yöneldiği WhatsApp'ta erişim sorunu başladı. Peki, WhatsApp çöktü mü, ne zaman gelecek? İşte ayrıntılar...

 • WhatsApp çöktü mü?

  Teknoloji, 28 Şubat 2020

  WhatsApp çöktü mü?

  WhatsApp çöktü mü soruları vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Dünyanın popüler mesajlaşma uygulması olan WhatsApp'ta mesaj iletilerinde erişim sıkıntısı yaşanıyor. Peki, WhatsApp neden açılmıyor?

 • Whatsapp ve Instagram çöktü mü?

  Teknoloji, 15 Nisan 2020

  Whatsapp ve Instagram çöktü mü?

  Whatsapp ve Instagram'da bazı kullanıcılar erişim problemi yaşadıklarını söylüyor. Whatsapp kullanıcıları özellikle fotoğraf ve video gibi medyaları gönderip alırken sorun yaşadıklarını söylüyor. Instagram'da ise paylaşım yaparken zorlanan kullanıcılar, ana sayfada güncel paylaşımları göremediklerini belirtiyor. Peki Instagram ve Whatsapp çöktü mü?

 • WhatsApp çöktü mü?

  Gündem, 14 Temmuz 2020

  WhatsApp çöktü mü?

  WhatsApp çöktü mü? Soruları kullanıcılar tarafından merak konusu oldu. Erişim sorunu yaşanıyor. Peki, WhatsApp Web neden açılmıyor? İşte detaylar...

 • WhatsApp çöktü mü?

  Gündem, 19 Mart 2021

  WhatsApp çöktü mü?

  Dünyaca ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a erişim sorunu yaşanıyor. Tüm dünyada bir milyardan fazla kullanıcısı olan WhatsApp'a bağlanma sorunu sosyal medyada gündem oldu. Peki WhatsApp çöktü mü? İşte WhatsApp ile ilgili son dakika gelişmesinin ayrıntıları...