Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem 3. Sayfa İstanbul Bostancı'da 3 yaşındaki Selin okul servisinde unutuldu (video)

    Alperen ve Ecrin'in serviste unutulma olayı tazeyken yine skandal bir olay yaşandı. İstanbul Bostancı'da anaokuluna giden 3 yaşındaki Selin, okul servisinde unutuldu.

    3 YAŞINDAKİ SELİN SERVİSTE UNUTULDU

    Habertürk TV'den Duygu Kaya'nın haberine göre, anaokulu servisi Selin'i aldıktan sonra saat 09.15'te Bostancı'daki anaokulunun önüne geldi. Bütün çocuklar servisten indi. Ama 3 yaşındaki çocuk serviste unutuldu.

    ŞOFÖR VE HOSTES ÇOCUKTAN HABERSİZ GEBZE'YE GİTTİLER

    Servis şoförü Mehmet Mustafa U., Hostes Reyhan B. ile birlikte Gebze'ye hareket etti. Gebze'de de aracın içini kontrol etmediler. Saatler sonra geri döndüklerinde minik Selin'i araçta ağlarken buldular. Paniğe kapılıp, çocuğu Bostancı'daki anaokuluna geri getirdiler.

    REKLAM

    ANNESİ KIZINI BULAMAYINCA ŞOKE OLDU!

    Aynı saatte okula giden Selin'in annesi, kızının sınıfına gitti. Ancak onu bulamadı. Öğretmenleri, Selin'in okula gelmediğini söyledi. Korkuya kapılan anne dışarıya çıktığında kızının okula yeni gelen servisin içinde olduğunu gördü.

    ANNE VE BABASI HEMEN ŞİKAYETÇİ OLDU!

    Anne, hem okul yönetimi hem de şoför ve hostes hakkında şikayette bulundu. Gözaltına alınan servis şoförü Mehmet Mustafa U. ve hostes Reyhan B. ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldılar.

    Telefon ile ulaşılan okul yönetimi ikisinin de işlerine son verildiğini açıkladı. Selin'in babası ise olayın peşini bırakmayacaklarını söyledi. Söz konusu okulda çocukları olan aileler de tepkili.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ