Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin İzzet Yıldızhan: Oğullarımın işlerine son verdim! - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Pandemi kısıtlamalarının son bulmasıyla birlikte konser programlarına hız veren sanatçı İzzet Yıldızhan, önceki akşam bir otelde sahne aldı. Sinem-Muhammed Kaya çiftinin düğününde sahneye çıkan Yıldızhan, konser öncesi gazetecilerin sorularına yanıt verdi.

    2

    "OĞULLARIMIN İŞİNE SON VERDİM!"

    Dokuz çocuk babası olan İzzet Yıldızhan, yaz döneminde boş vakit geçirmemelerini istediği oğulları Mustafa, Ali Yuşa ve Veysel Efe'ye İzmir'deki otelinde görev vermesiyle ilgili konuştu.

    "Hayatı öğrensinler diye çalışmalarını istedim." ifadelerini kullanan sanatçı, "Okullar açılınca oğullarımın işlerine son verdim. Okullar kapanınca yeniden işe alacağım. Şimdi eğitim zamanı. Hayatımda çocuklarımın eğitimi her şeyden önce gelir." açıklamasını yaptı.

    3

    OTELİNDE ÇALIŞTIRMIŞTI

    Oğullarının her yaz çeşitli iş kollarında çalışarak, hayatın zorluğunu göstermek istediğini belirten Yıldızhan, "Allah nasip ederse evlatlarıma güzel bir gelecek bırakacağım. Ben kendimi bildim bileli çalışan birisiyim. Evlatlarımın da hayatın zorluklarını ve ellerinde olan imkanların değerlerini bilmeleri için yaz aylarında hep yanıma alıp, çalıştırırım. Her zaman şükrediyorum ki bu felsefeyle büyüyen bir evlatlarım var." demişti.

    4

    "BU DURUMU EVLATLARIMA AŞILADIM"

    "Yıllar içerisinde bu durumu evlatlarıma aşıladım." diyen İzzet Yıldızhan, "Eğitimlerini yüksek lisansa kadar yapmalarının akabinde diler kendi hayallerindeki işi yaparlar, diler onlara bırakacağım şirketin başına geçerler. O günler geldiğinde elindekinin değerini bilen, vatanı ve milleti için çalışan bir nesil bırakacağım geride. Şimdi tekrardan okulları başladı ve işle olan ilişkileri kesildi. Eğitim benim için her şeyden önce geliyor." şeklinde konuşmuştu.

    5

    "9 ÇOCUĞUN AYLIK MASRAFI 100 BİN TL!" DEMİŞTİ

    İzzet Yıldızhan'ın üç ayrı kadından 9 çocuğu bulunuyor. Geçtiğimiz senelerde çocuklarının aylık toplam masraflarının 100 bin TL'yi geçtiğini söyleyen Yıldızhan, ödül ve ceza sistemi uyguladığını ifade etmişti. Şarkıcı, "Ceza alırlarsa maaşlarını kesiyorum, ödül alırlarsa artırıyorum" demişti.

    58 yaşındaki İzzet Yıldızhan, ayrıca, "Oğlum Hamza'ya adını Cumhurbaşkanımız verdi" ifadelerini de kullanmıştı.

    6

    "KISKANÇLIKTAN 3 TANE TELEVİZYON PATLATTI"

    Ünlü türkücü, "9 yaşındaki çocuğumun bana çok maddi zararları oldu. 3 tane televizyonu patlattı. Kardeşlerini kıskanıyor. Bir dönem telefonlarımızı habersizce alıp, lavaboya atma huyu vardı" demişti.

    46

    Tolga Çevik ile çocukları Tan ve Tuna

    47

    Coşkun Sabah ve kızı Roza

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ