Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Jennifer Lopez ile Ben Affleck eleştiri yağmuruna tutuldu: Aşk değil sanki halka ilişkiler faaliyeti! - Magazin haberleri
    1

    Jennifer Lopez (52) ile Alex Rodriguez, yaklaşık dört ay önce yaptıkları ortak açıklama ile ilişkilerini noktaladıklarını duyurmuştu. Lopez, bu ayrılıktan kısa bir süre sonra da 17 yıl önce aşk yaşadığı Oscar ödüllü oyuncu Ben Affleck'e (48) geri dönmüştü.

    2

    İTALYA'DA TATİL YAPIYORLAR

    Aşkları tam gaz devam eden çift, artık ilişkilerini başlarda olduğu gibi gözlerden uzak yaşamıyor. Kelimenin tam anlamıyla son birkaç aydır peşlerinde paparazziler olmadan adım bile atamayan Jennifer Lopez ile Ben Affleck, şu sıralar İtalya'da tatil yapıyor.

    3

    Geçmişte olduğu gibi yeniden 'Beffiner' adıyla anılmaya başlayan ikili, gittikleri yerlerde aşk dolu görüntüler sergiliyor. Ancak bu durum Lopez ile Affleck'in bazı takipçileri tarafından eleştirilmesine neden oldu.

    Çift, "halkla ilişkiler faaliyeti" ya da "reklam" olarak adlandırılmaya başlandı. Bazı sosyal medya kullanıcıları, halk içinde samimi görüntüler sergileyen Jennifer Lopez ile Ben Affleck'in ilişkisinde yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu iddia etmeye başladı.

    4

    "GÖRÜNTÜLENMEK ONLARIN SUÇU DEĞİL!"

    İkilinin bazı takipçileri de bu durum için, "Aradan geçen yıllarda birbirlerini gerçekten özlemişler." ve "Her hareketlerinin görüntülenmesi onların suçu değil, paparazziler rahat bırakmıyor." şeklinde görüş bildirdi. Sosyal medya platformlarında yapılan yorumlara göre ikilinin bütün hayranları aynı fikirde değil.

    Jennifer Lopez ile Ben Affleck'in bazı takipçileri bu durumun abartılı olduğunu ve çiftin birlikteliğini, para için reklam peşinde koştuklarını ileri sürdü. Lopez ile Affleck hakkında bu doğrultuda görüş bildiren bir takipçisi, "Şu anda çok mutlu görünüyorlar ama bir yandan da bütün bunların sadece bir gösteri ve para getirmesi için yapıldığını düşünmeden edemiyorum." şeklinde yorum yaptı.

    5

    "OKULA GİDEN ÇOCUKLAR GİBİ GÖRÜNÜYORLAR"

    Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Toplum içinde böyle davranarak okula giden çocuklar gibi görünüyorlar. Özellikle Jennifer'in ailesi için ne kadar utanç verici!" diye yazdı. Aynı fikirde olmadığını belirten bir takipçi de, "Onlar birbirlerine aşık! Bırak da öyle davransınlar." diye yanıt verdi.

    Çiftin bir başka hayranı da Jennifer Lopez'in, Ben Affleck'e aşık olduğunu savunarak, "Onları birlikte görmeyi seviyorum. Jennifer aldığı riski biliyor ama Ben'i gerçekten seviyor. Birini sevdiğiniz zaman koşulsuz olarak seversiniz. Hayatta hiçbir şeyin garantisi yok." ifadelerini kullandı.

    6

    YAŞ GÜNÜNDE EVLİLİK TEKLİFİ

    Jennifer Lopez, 24 Temmuz'da 52. yaşına girmişti. Sevgilisi ve yakın dostlarıyla teknesinde doğum gününü kutlayan ünlü şarkıcının, Ben Affleck'ten evlilik teklifi aldığı iddia edilmişti. Sevgilisinin teklifine 'evet' yanıtını verdiği konuşulan Lopez, Affleck ile dudak dudağa pozunu paylaşmıştı. Eski aşkıyla yeniden bir araya geldikten sonra ilk kez birlikte fotoğraflarını paylaşan Lopez'in bu hareketi evlilik dedikodularını daha da güçlendirmişti.

    BU NASIL 52?

    Doğum gününden bikinli fotoğraflarını da paylaşan Jennifer Lopez'in adeta zamana meydan okuyan vücudu sosyal medyada da çok konuşulmuştu. Ünlü şarkıcının takipçileri, "Bu nasıl 52?" ve "Yaşlanmak bilmiyor" gibi övgüler yağdıran yorumlar yapmıştı.

    7

    "BIRAKTIKLARI YERDEN DEVAM EDİYORLAR"

    OK! Magazine'e konuşan bir kaynak, Affleck'in bu kez Jennifer Lopez'i kaybetmek istemediğini belirtmişti. Aynı isim, "Teknik olarak bu yeni bir ilişki gibi görünebilir ancak onlar yıllar önce bıraktıkları yerden devam ediyorlar. Birbirleri hakkında her şeyi biliyorlar" ifadelerini kullanmıştı. Başka bir kaynak ise ünlü aktörün, evlilik teklifi için hazırlık yaptığını söylemişti.

    8

    EVLİLİK İÇİN TEK ŞARTI ÇOCUKLARI

    Daha önce 3 kez nikah masasına oturan Lopez ise çocukları tarafından temkinli davranmaktan yanaydı. Ünlü şarkıcı, Marc Anthony ile evliliğinden olan 13 yaşındaki ikizleri Emme ve Maximilian onayını almadan evlenmek istemiyordu. Çifte yakın kaynaklar, Lopez'in küllerinden doğan aşkı çok tutkulu yaşadığını belirterek, "Lopez, ilişkilerdeki kimyaya her zaman önem verdi. Böyle bir yıldırım aşkının kaç kez yaşanabileceğinin farkında." ifadelerini kullanmıştı.

    9

    NİŞANLANMIŞLARDI

    Jennifer Lopez ile Ben Affleck, "The Interest" film setinde tanışmıştı ancak o dönem ünlü şarkıcı, Chris Judd ile evliydi. Lopez, Judd'dan boşandıktan sonra Affleck ile büyük bir aşka yelken açmıştı. İkili, ardından nişanlanarak, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Hatta Affleck, o dönem Lopez'in albümünün en ünlü şarkısı 'Jenny from the Block'ın klibinde bile rol almıştı.

    10

    DÜĞÜNLERİNİ ERTELEYİP, AYRILIK KARARI ALMIŞLARDI

    Mutlu birliktelikleri süren çiftin aşkları, ortaya atılan iddiaların ardından yarım kalmıştı. Jennifer Lopez'e 2.5 milyon dolarlık pembe elmas bir nişan yüzüğü takan Ben Affleck'in yüzüğü olmadan kulüplerde eğlendiği öne sürülmüştü. Ünlü aktörün film çekimi için gittiği Kanada'da bir kulüpte kadınlarla birlikte olduğu da iddia edilmişti.

    11

    İkili, haklarında çıkan bu dedikoduların ardından önce evlilik tarihlerini ertelemiş, ardından da 2004 yılında yollarını ayırdıklarını duyurmuştu. Ayrılığı isteyen tarafın Ben Affleck olduğu konuşulurken, oyuncu kısa bir süre sonra Jennifer Garner ile evlenmişti. Jennifer Lopez'in de hayatına eski arkadaşı olan ünlü şarkıcı Marc Anthony girmişti.

    12

    NİKAH MASASINDAN DÖNDÜ

    Jennifer Lopez-Alex Rodriguez çifti, evlilik konusunda beklenmedik bir karar vermişti. Lopez, geçtiğimiz yıl aralık ayında nişanlısı ile birlikte nikahsız yaşamayı tasarladıklarını dile getirmişti.

    Şarkıcı, "Bekleyip, göreceğiz. Acelemiz yok. Her şey yolunda. Doğru zamanda olacaktır" açıklamasının ardından, "İkimiz de daha önce evlendik. Evlenmeli miyiz, evlenmemeli miyiz? Bunun bizim için anlamı ne?" ifadelerini kullanmıştı. Ancak ikili ayrıldı.

    13

    3 KEZ EVLENDİ

    Jennifer Lopez, ilk evliliğini 1997-1998 yılları arasında oyuncu Ojani Noa ile yapmıştı. Lopez, ardından 2001-2003 yılları arasında yine bir başka oyuncu olan Cris Judd ile hayatını birleştirmişti. Şarkıcı, son evliliğini de 2004 ile 2014 arasında kendisi gibi şarkıcı olan Marc Anthony ile yapmıştı. Çiftin bu evlilikten dünyaya gelen ikiz çocuklar var.

    14

    3 ÇOCUK BABASI

    Öte yandan Ben Affleck de 2005 yılında meslektaşı Jennifer Garner ile nikah masasına oturmuştu. 2018'de yollarını ayıran ikilinin; 15 yaşında Violet, 12 yaşında Seraphina ve 9 yaşında Samuel adında 3 çocuğu bulunuyor.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ