Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Kalp Atışı 18. bölüm 2. fragmanı: Ali Asaf geçmişiyle yüzleşiyor!

    SHOW TV'de her Cuma akşamı izleyicinin karşısına çıkan ve büyük ilgiyle izlenen Kalp Atışı dizisinin 18. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Eylül'ün yaşadığı kırgınlık dikkat çekti. İşte Kalp Atışı 18. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair detaylar...

    ALİ ASAF GEÇMİŞİYLE YÜZLEŞİYOR

    Show TV'nin beğeniyle izlenen dizisi Kalp Atışı’nın 18. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Eski karısının gelişiyle Ali Asaf’ın unutmak istediği gerçeklerin gün yüzüne çıktığı, hastanede işlerin giderek karıştığı tanıtımda ameliyata girecek Alp’in, Esma ile vedalaştığı duygusal sahne izleyenleri derinden etkiledi.

    REKLAM

    Olaylar karşısında umutsuzluğa düşen Eylül’ün “bu defa neden farklı olacağını sandım ki!” diyerek kırgınlığını dile getirdiği anlar dikkat çekti. Cuma günleri ekrana gelen ve ilgiyle izlenen Kalp Atışı’nın yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

    YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

    Kalp Atışı’nın Cuma akşamı ekrana gelecek 18. bölümünde;

    Eylül, mutluluğunu bir kenara koyup kız kardeşini bulmak için harekete geçer. Aynı anlarda Ali Asaf hastaneden gelen acil bir telefonla hiç beklemediği geçmişiyle yüzleşir. Eski karısı Nazlı, dinmeyen acısıyla yıllar sonra yeniden Ali Asaf’ın karşısındadır.

    Ali Asaf bu karşılaşmayla sarsılmış olsa da Eylül onun yanındadır. Ve bunun simgesi olacak kutuyla onun yanına gider. İpek’in ölümle burun buruna geldiği anda ise Alp başka bir savaşın içindedir.

    REKLAM

    Bir uçurumun kenarında son isteklerini yerine getirir. Herkese büyük bir ders vererek. Mutluluk sanıldığı kadar uzakta değildir. Aşk elbette kazanacaktır.

    Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in yaptığı, senaryosunu Makbule Kosif, Eda Tezcan, Melis Veziroğlu Yılmaz, Meryem Demirli ve Ahmet Ruhan Arca’nın yazdığı Kalp Atışı’nın başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e Ali Burak Ceylan, Merve Çağıran, Hakan Gerçek, Tuğçe Kumral, Fatih Dönmez, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz ve Erdem Kaynarca eşlik ediyor.

    BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

    Kalp Atışı'nın geçtiğimiz hafta ekrana gelen 17. bölümünde;

    İpek’in kaybolması her şeyi alt üst etmiştir. Hastanede de sular durulmaz. Eylül’ün hastanenin en büyük hissedar olması Sinan’ı iyice çileden çıkarmıştır. Babası Süleyman’la beraber bu kez başka bir oyunun peşindedir.

    REKLAM

    Kurban Oğuz olur ama herkesi şok edecek bir hamleyle dengeleri bir kez daha değiştirir. Diğer tarafta Ali Asaf ve Eylül arasındaki aşk tüm engelleri aşıp mutlu bir noktaya gitmektedir.

    Önce hastanedeki bebek sonra Ali Asaf’ın beklenmedik sürprizi Eylül’ün gözlerini dolduracaktır. Bu kez mutlulukla...

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ