Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Keira Knightley: Şimdi iki çocuğu olan bir bedenim var - Magazin haberleri
    1

    'Aşk ve Gurur', 'Kefaret' ve 'Resmi Sırlar' gibi birçok projede yer alan İngiliz oyuncu Keira Knightley, artık erkek yönetmenlerin filmlerinin cinsellik içeren sahnelerinde yer almayacağını açıkladı.

    2

    2013 yılında müzisyen James Righton ile evlenen Knightley, eğer bir filmi erkek yönetmen yönetiyorsa bu çalışmanın seks sahnelerinde görünmeyi reddettiğini dile getirdi.

    3

    Fransız moda devinin radyo serisinde konuşan Keira Knightley, iki kızını doğurduğundan beri vücudunu bir film setinde göstermekten çok rahatsız olduğunu anlattı.

    4

    Bu düşüncesinin bir kısmının gurur, bir kısmının ise erkek bakışından kaynaklandığını belirten Keira Knightley, "Şimdi iki çocuğu olan bir bedenim var ve bir grup erkeğin önünde çıplak durmamayı tercih ederim" ifadelerini kullandı.

    5

    Annelik yolculuğunda kendisini aynı zamanda bedenini kabul etmeye dair bir yolculuktaymış gibi hissettiğini vurgulayan ünlü oyuncu, bunun erkek yönetmenlere karşı bir karar olduğunu dile getirdi.

    6

    35 yaşındaki Knightley, kararının sadece erkek yönetmenleri kapsadığını, kadın yönetmenlerin filmlerinin cinsellik sahnelerinde yer alabileceğini belirtti.

    7

    ÇOCUKLARI İÇİN BAŞROLDEN VAZGEÇTİ

    'Karayip Korsanları' filmiyle şöhretini pekiştiren oyuncu, başrollerinden birini üstleneceği 'The Essex Serpent' adlı diziden ayrılma kararı almıştı.

    Knightley, Edie ve Delilah adındaki çocuklarına bakabilmek için bu projede yer almaktan vazgeçmişti.

    8

    Keira Knightley, bu duruma gerekçe olarak koronavirüs pandemisinde çocuk bakımının zorluğunu göstermişti.

    Çocuklarının güvenliğinden emin olmak isteyen Knightley, onların bakımını kendisinin üstlenmesi gerektiğini belirtmişti.

    9

    Keira Knightley