Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Kanal D'de ekranlara gelen Hayat Şarkısı 8. son bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Kerim'in yol ayrımına geldiği, Hülya'yı ise büyük sorunların beklediği dizinin 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hayat Şarkısı 9. yeni bölümünde; Filiz, Bayram Cevher'in karşısına çıkıyor! İşte Hayat Şarkısı 8. bölüm özeti ve 9. yeni bölüm fragmanı...

Takipçileriyle 8. randevusuna çıkan Hayat Şarkısı'nda olaylar şöyle gelişti: Aylin'in itirafı sonucu Almanya'ya okuldaki görevine dönme şansı yakalayan Kerim, bir yol ayrımındadır; ya yıllarca peşinde koştuğu ideallerine, Almanya'ya geri dönecek ya da ailesi ile Türkiye'de kalacak. Üstelik artık kendisini bırakıp gideceğini söyleyen Hülya’ya karşı olan duygularını da, gözden geçirmektedir.

Hüseyin, Zeynep ile olan evliliğini bitirmeye, Zeynep ise Hüseyin’i eve geri döndürmeye kararlıdır. Hüseyin, Melek ile birlikte olabilmek için her şeyi göze almıştır; ancak Melek, yıkılmış bir yuva üzerinden mutlu olamayacakları düşünmektedir. Hülya’nın hayatı ise hiç ummadığı yeni gelişmelere ve mücadelelere gebedir.

Hayat Şarkısı 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hüseyin son kez uyarılıyor; Melek ile ilişkisini gözden geçirmek zorunda kalıyor! Filiz, Bayram Cevher'in karşısına çıkıyor!