Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler H. Bunu Konuşuyor Maddie Ziegler, Shia LaBeouf, Sia'nın son klibi için ünlü oyuncu Shia LaBeouf ile kamera karşısına geçen 12 yaşındaki Maddie Ziegler, yaşından büyük performansıyla tartışma yarattı
    1

    İlk olarak 6 - 13 yaş arasındaki çocukların danslarıyla yarıştığı "Dance Moms" adlı TV programıyla adından söz ettiren Maddie Ziegler, öpücüğüyle gündeme gelmişti. Program sunucularının bir koreografisinin finalinde partnerini öpmesini istediği küçük Ziegler, verdiği tepkiyle partnerini ve izleyenlerini şaşkınlığa uğratmıştı.

    2

    Program sonrası başarılı dans performansıyla dikkatleri üzerine çeken Maddie Ziegler, 11 yaşındayken Sia'nın beğenilen parçası "Chandelier"ın klibinde oynamak için teklif aldı.

    3

    500 milyonun üzerinde izlenen klipte, esnek vücudu ve mimikleriyle beğeni toplayan küçük dansçı, Sia’nın son klibinde de hünerlerini sergiledi.

    4

    “Elastic Heart” isimli parçanın klibinde Shia LaBeouf birlikte izlediğimiz Maddie’nin 12 yaşında olduğuna inanmak oldukça zor.

    5

    Sosyal medyada bir kısım, klibin baba kız arasındaki ilişkiyi anlattığı üzerinde durulurken bir kısım da “pedofili” suçlamalarında bulundu.

    6

    Bu tartışmalar üzerine Sia, yaptığı açıklamayla özür diledi. Ünlü şarkıcı Twitter hesabından, "Tüm diyebileceğim; Maddie ve Shia birbiriyle savaşan iki Sia benliğini canlandıran birer oyuncu.