Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler H. Bunu Konuşuyor Hayat Şarkısı 4. bölüm 2. fragmanı izle

    Yapımcılığını Gül Oğuz'un, yönetmenliğini Cem Karcı'nın, senaryosunu ise Mahinur Ergun'un kaleme aldığı Kanal D'nin yeni dizisi Hayat Şarkısı'nın dün akşam yayınlanan 3. bölümünün ardından gelecek hafta ekranlara gelecek olan 4. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Hayat Şarkısı 4. bölüm fragmanı ve bölüm detayları...

    Hayat Şarkısı 4. bölümünde; Kerim, Hülya'nın oyunlarına dayanamıyor; Hüseyin'den yardım istiyor! Hüseyin ile Melek yakınlaşıyor; bu haber Cevher Ailesi'nde şok etkisi yaratıyor!

    HAYAT ŞARKISI 3. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

    Arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını, kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan “Hayat Şarkısı” nın üçüncü bölüm özeti ise şöyle;

    Kerim Kenya’da avukatın verdiği bilgilerden, Hülya’nın boşanmaya hiç niyeti olmadığını anlamıştır. Kenya’dan, Hülya’dan boşanmaya kesin karar vermiş olarak döner; ancak Kerim’i aklına dahi gelmeyecek sürpriz gelişmeler beklemektedir. Hülya’nın hamileliğini duyan Cevher ailesi, Hülya’nın doğumu için hep birlikte Almanya’ya gelmiştir.

    Bayram, gelini tek başına gebelik geçirdiği ve Kerim sorumsuz davranıp Kenya’ya gittiği için oğluna karşı iyice bilenmiştir. Bayram, Kerim’e restini çeker; ancak bu sefer Kerim babasına boyun eğmez. Filiz’in bebeği aldırmadığını ve çocuğu doğurduğunu öğrenen Kerim, bu durumu hazmedemez ve Hülya ile Filiz’in planlarını bozmak üzere harekete geçer.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ