Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler H. Bunu Konuşuyor The Walking Dead 7.sezon ne zaman başlayacak?

    Milyonlarca insanın ilgiyle takip ettiği dizi The Walking Dead, en son yayınlanan 16.bölümünün ardından sezon finalini yaptı. Peki takipçilerinin merakla beklediği The Walking Dead yeni sezonu ne zaman başlayacak?

    İzleyicilerle en son 16.bölümilebuluşan TWD, bölüm sonuna doğru gelişen olaylarla aksiyon sınırlarında tavan yapmış ve akıllarda sonraki bölüm için soru işaret bırakmayı başarmıştı.

    Alexandria'dan firar etmesinin ardından Morgan ile beraber Carol'un peşine düşen Rick, arama faaliyetlerinde büyük bir çaba göstermiş,fakat Morgan tarafından ihtiyaç olabileceği düşüncesiyle tekrar Alexandria'ya gönderilmiştir.Ve Morgan'ın dediği gibi de olacaktır.

    Hamile olan ve birdenbire rahatsızlanarak yere yığılan Maggie için seferber olan Alexandria ahalisi, onu kadın doğum uzmanı bir doktorun bulunduğu Gregory'nin kampına yetiştirmek için yola çıkar. Fakat yolda onları bir sürpriz beklemektedir.

    NEGAN ORTAYA ÇIKIYOR

    Maggie'yi bir an önce kampa yetiştirmek amacıyla yola çıkan ekip, karşılarında bir grup insanın yolu kestiğini görür. Buna karşılık Rick'in kararı sayıca üstün olan ekiple savaşmak yerine onlardan uzaklaşmak ve farklı bir güzergahtan yollarına devam etmektir.

    Yollarının önünde bu kez kütüklerle kapatılmış bir engel ile karşılaşan ekip, istikametlerini tekrar değiştirmek zorunda kalmış, bu kez de daha kalabalık silahlı bir ekip ile karşılaşmıştır. Bunun üzerine tekrar geri dönen Alexandria ahalisi, Maggie'nin de giderek rahatsızlanması nedeniyle strateji değiştirmek zorunda kalmıştır.

    Karavanı Eugene'â devredip ince bir taktik ileyollarına yürüyerek devam etme kararı alan ekip, bir müddet gidebildikten sonra etrafı onlarca saldırgan tarafından sarılınca pes etmek zorunda kalmıştır.

    Bu ekibin Negan'a ait olduğunu, ekibin liderinin deorada olduğunu öğrenince işler giderekzora girmiş, kaçacak yer kalmamıştır.

    Darly, Gelenn, Michonne ve diğerlerinin de orada olduğunu görünce durumun vehameti Rick için gözle görülür cinsten olmuştur.

    NEGAN KİMİ ÖLDÜRECEK?

    Daha önce baya adamını öldüren Alexandria ekibi için planları bulunan Negan, uzun bir konuşma sonrası aralarından birisini öldüreceğini itiraf etmiş ve o kişiyi seçmekte zorlandığını ifade etmişti. Son sahnede öldüreceği kişiyi seçen ve onu elindeki dikenli sopa ile darp eden Negan'ın kimi darp ettiği, öldürüp öldürmediği merak konusu.

    THE WALKİNG DEAD NE ZAMAN BAŞLAYACAK

    Son sahne ile sezon finali yapan The Walking Dead, 23 Ekim Pazargünü 7.sezon ilk bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. İşte yeni sezon ilk bölümüyle ilgili yayıncı kuruluşun yayınladığı ilk fragman...

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ