Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan'ın yer aldığı Arka Sokaklar 446. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümünde İlhan tarafından kaçırılan Rıza baba kurtulabilecek mi? Ekip, Rıza babalarını kurtarabilmek için seferber olurlar. İşte Arka Sokaklar 446. son bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti...

ARKA SOKAKLAR 446. SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İlhan Kansu, kendisini hapise gönderecek delilleri gücünü kullanarak yok ettirir. Onu içeri atabilecek tek bir şey vardır; o da, Valeri'nin bebeği. Bu yüzden kaçırdığı Rıza Babaya karşı, bebeği takasta kullanmak ister. Ekip, Rıza Babayı kurtarabilmek için bir plan yapar; fakat, işler istedikleri gibi gitmez. Hüsnü ise, bir banka soygunu sırasında rehin alınır. Son olarak Rıza Baba, üzerine oynanan oyun sonucunda açığa alınır.

İlhan Kansu, kendisini hapisten kurtaracak olan Valeri'nin bebeğini ele geçirebildi mi? Hüsnü soyguncuların elinden kurtulabilecek mi? Rıza Baba tekrar göreve dönebilecek mi?

Rıza Baba eve gitmemiştir. Ayla ve Pınar, merak içinde emniyete gelirler. Rıza’yı, İlhan kaçırmıştır. Arif Müdür’ü arar ve Valeri’den olan bebeğine karşılık, Rıza’yı serbest bırakacağını söyler. Arif Müdür ve ekip çaresizce İlhan’ın teklifini kabul eder; ancak, bir planları vardır. Takasın gerçekleşeceği mekana bütün ekip birlikte gitmiştir. Bebeğe karşılık Rıza Soylu...Metin, Tekin ve İsmail, düğünden önce bekarlığa veda partisi düzenlemeye kalkışırlar. Asiye, bu duruma bozulur. Nazike ve Zeliha’nın desteğiyle, gösterişli bir kına gecesi yapmaya hazırlanırlar. Komşularda gelir ve çok eğlenirler. Metinler gittikleri mekanda çok sıkılırlar. İsmail sahneye çıkıp kemençeyle şarkı söylemeye kalkar ve mekan sahibiyle aralarında kavga çıkar. Hüsnü de olaya dahil olur.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Ekip, büyük patronun peşine düşüyor! Fakat büyük patronda Rıza Baba'yı hedef alıyor!

Gürcan ile olan kovalamacın ardından sıra büyük parton İlhan Kansu'ya gelir. Fakat İlhan Kansu, öyle bekleyecek tipten değildir ve bu oyun başlamadan en başındaki isim ile oyunu bitirmeyi amaçlar. Kurulan tuzak sonucu eli silahlı adamlar Rıza Baba'yı yakalar.

Harun, Rıza’yla işbirliği yapar. Katilin İlhan olduğu kanıtlanırsa, onun pis işlerini ortaya çıkaracaktır. Fakat, ekibimizin attığı her adımdan İlhan’ın haberi olmaktadır. Ekip, içlerinde muhbirlik yapan biri olduğundan şüphelidir.Hüsnü’nün dünürlerinden Asiye’nin ağabeyi İsmail ve annesi Mukadder İstanbul’a gelir. Düğün için hep beraber alışverişe çıkılacaktır. Kuyumcudan Asiye’ye takılacak olan takılar alınır. Kadınlar İstanbul’u gezmeye devam edecekleri için, altınları İsmail’le birlikte eve gönderirler. İsmail bir taksici tarafından kandırılır ve gaspa uğrar. İsmail eve gelir; ancak altınları çaldırmıştır. Nazike, İsmail’in hareketlerinden şüphelenir. Tekin’i de peşine takar ve İsmail’i evden çıkınca takip etmeye başlarlar.