Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon MasterChef’te kim elendi, kim gitti? Uğur Yılmaz Deniz diskalifiye mi edildi? 29 Kasım MasterChef Türkiye’de elenen isim
    1

    MasterChef Türkiye'nin son bölümünde eleme gecesi heyecanı yaşandı. Hafta boyunca düzenlenen yarışmaların sonucunda...

    2

    Eleme adayları arasında son 3 kalanlar Uğur, Barbaros ve Sefa oldu. Peki MasterChef son bölümde kim elendi, kim gitti? İşte 29 Kasım MasterChef elenen isim..

    3

    MASTERCHEF KİM ELENDİ?

    Eleme oyununa kalan isimler: SEFA, UĞUR ve BARBAROS

    Elenen isim ise sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle yarışmayla ilişkisi kesilen Uğur oldu...

    4

    UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

    Uğur Yılmaz Deniz 26 yaşındadır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır.

    Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum'da çalışmaya başlamıştır.

    Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2'de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

    UĞUR YILMAZ DENİZ NEDEN DİSKALİFİYE EDİLDİ?

    MasterChef Türkiye'nin 2020 sezonunda bir ilk yaşandı. Yarışmacılardan Uğur Yılmaz Deniz, MasterChef Türkiye'den daha önce attığı tweet'ler nedeniyle diskalifiye edildi.

    Acun Ilıcalı "Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir" dedi.

    Haberi Hazırlayan: Mete Ertunç Sevilir
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ