Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem 3. Sayfa Melek İpek'in çocuklarına eğitim desteği

    Antalya'da şiddet gördüğü eşi Ramazan İpek’i öldürmekten tutuklanan 2 çocuk annesi Melek İpek'in çocuklarına Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç'ten destek geldi.

    Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Melek İpek'in çocuklarının yaşamını sürdürdüğü dede Menderes ve anneanne Hatice Ç.'nin yaşadığı Kovanlık Mahallesi'ndeki evlerine ekip gönderdi. Küçük çocukların ve ailenin ihtiyaçlarının tespit edilmesini isteyen Başkan Genç, bugün de kendisi aileyi ziyaret etti. Duygusal anların yaşandığı ziyarette Başkan Genç çocuklara, "Ne isteğiniz olursa dedenize beni aramasını söyleyin. 'Dede, başkan amcamı ara, biz konuşacağız' deyin. Ben sizin yanınızda olurum" dedi. Belediye Başkanı Turgay Genç'e sarılarak teşekkür eden C.D.İ. ve kardeşi, "İyi ki varsınız başkan amca" dediler.

    REKLAM

    'BU SAATTEN SONRA YEGÂNE ŞEY İKİ ÇOCUĞUMUZA SAHİP ÇIKMAK'

    Başkan Turgay Genç, hem öksüz hem yetim kalan kız çocukları için iki çalışma masası, iki bazalı yatak, televizyon, halı, perde, buzdolabı, elektrik süpürgesi ve çeşitli mutfak eşyaları hediye etti. Başkan Genç, eğitim süreleri boyunca çocuklara destek vereceklerini de söyledi. Genç, küçük çocukların dedesi Menderes Ç.'ye, "Yaşadıklarınız çok zor. Kadına yapılan şiddet asla kabul edilebilecek bir şey değil. Bu tamamen acizlik, bu olayların neticesinde yaşanan olay ise gerçekten çok trajik. Bu saatten sonra yapılabilecek yegâne şey iki küçük çocuğumuza sahip çıkmak. Onların bu olayların etkisinden en az hasarla çıkmasını sağlamak için hem şahsım hem de Döşemealtı Belediyesi olarak her zaman emrinizdeyiz. Çok geçmiş olsun. Melek kardeşimle görüştüğünüzde de benim selamlarımı iletin" dedi.

    'DESTEĞİNİZ BİZİ ÇOK MUTLU ETTİ'

    Ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Melek İpek'in annesi Hatice ve babası Menderes Ç., bütün gayelerinin torunlarının bir an önce annelerine kavuşarak yaşadıkları kötü anları unutmaları olduğunu söyledi. Baba Menderes Ç., "Başkanım ziyaretiniz ve hediyeleriniz için teşekkür ederiz. Kızımın sizinle fotoğrafı bile var. Sizi çok seviyoruz. Desteğiniz bizi çok mutlu etti" diye konuştu.

     Melek İpek, hayali için harekete geçti
    Melek İpek, hayali için harekete geçti Haberi Görüntüle
     İşkenceci eşten kan donduran paylaşım!
    İşkenceci eşten kan donduran paylaşım! Haberi Görüntüle
     Tutukluluğuna itiraz edilmişti, flaş gelişme!
    Tutukluluğuna itiraz edilmişti, flaş gelişme! Haberi Görüntüle
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ