Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Galatasaray Rıdvan Dilmen'den Galatasaray - Fenerbahçe maçı yorumları! - Galatasaray Haberleri
    1

    Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin deplasmanda 1-0 kazandığı Galatasaray maçını yorumladı. İşte Rıdvan Dilmen'in o değerlendirmelerinden öne çıkanlar:

    2

    "TARİHİN EN İYİ KADROSU"

    "Sezon başından beri söylediğimiz şeyi bugünde gördük. Fenerbahçe'nin bu kadrosu belki de tarihinin en iyi kadrosu ve Galatasaray'dan aşağı kalır hiçbir yanı yok."

    3

    "GALATASARAY, BERABERLİK BİLMİYOR"

    "Galatasaray'a bu karşılaşmada beraberlik yetiyordu ama bu takım beraberliğe oynamayı hiç bilmiyor."

    4

    "SAÇMA SAPAN BİR KIRMIZI KART"

    "İsmail Kartal bu maçta, "Ben kazanmaya geldim ve baskılı oynayacağım" dedi ve bunu da o görülen saçma sapan kırmızı karta kadar başardı."

    5

    "SADECE BİR POZİSYONU VAR"

    "Galatasaray, Fenerbahçe kırmızı kart gördükten sonra uzatmalarla birlikte 102 dakikada 1 tane pozisyona girebildi, o pozisyonda duran top."

    6

    "İSMAİL KARTAL ADETA SANAT YAPTI"

    "İsmail Kartal ikinci yarıya, 'Bana bir puan yeter' mentalitesiyle çıktı ve bence de haklıydı da çünkü 11-10 oynamak zor, Galatasaray'a karşı oynamak daha zor. İsmail Kartal'ı eleştirmesine eleştirdim ama bugün resmen bir sanat yaptı."

    7

    "HAKLI BİR GALİBİYET ALINDI"

    "Fenerbahçe bu maçta oyuncularıyla ve hocasıyla bambaşka bir maç oynadı. Fenerbahçeli oyuncular bu maçta sahada gösterdiği emekle ve oyunla haklı bir galibiyet elde etti."

    8

    "20 SENE SONRA BİLE HATIRLANIR"

    "Bu karşılaşma bundan 20 sene sonra hatırlanacaktır. Kuşkusuz hatırlanacaktır"

    9

    "GALATASARAY FİZİKSEL OLARAK DA KAYBETTİ"

    "Galatasaray bu karşılaşmada oyunun yanı sıra fizisksel olarak da maçı kaybetti. Bu maç 11-11 şekilde tamamlansaydı Fenerbahçe çok rahat bir galibiyet alırdı."