Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin PAYLAŞTI! Şeyma Subaşı'na sevgilisinden şaşkına çeviren Anneler Günü hediyesi! - Son dakika Magazin haberleri
    1

    Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceğini açıkladıktan sonra ailesiyle tanıştırmış ve ardından da tatile gitmişti. Şehir değiştirmek isteyen çift, Bali'de özel jet bulamayınca, Alsaloussi bir uçağın tüm biletlerini satın alarak jest yapmıştı. Subaşı da, uçağın içinden bir görüntü paylaşarak, "Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti" ifadelerini kullanmıştı.

    2

    ANNELER GÜNÜ JESTİ

    Sosyal medyada büyük yankı uyandıran olay sonrasında çiftten Alsaloussi, bu kez Subaşı'na Anneler Günü hediyesi olarak lüks bir araç satın aldı. Sevgilisinin sürprizi karşısında heyecan dolu anlar yaşayan Şeyma Subaşı, mutluluğunu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. 30 yaşındaki ünlü isim, "Anneler Günün kutlu olsun Şeyma! Arabam şimdi geldi" ifadelerini kullandı.

    3

    GÜLLERLE SÜRPRİZ YAPTI

    Geçtiğimiz haftalarda Dubai'de tatil yapan çift, dönüşte özel jet ile yolculuk yapmıştı. Uçağın içinde sevgilisinin sürprizi olan güllerle de karşılaşan Subaşı, Alsaloussi'ye olan aşkını "Seni seviyorum" sözleriyle dile getirmişti.

    4

    "HER ZAMAN EN İYİSİNİ HAK ETTİĞİMİ BİLİYORDUM"

    Sevgilisinin kendisi için uçak kapatmasının ardından hakkında çok sayıda tweet atılan Şeyma Subaşı, kendisine gelen eleştirilere, "Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum! Çok değerliyim, çok özelim ama her şeyden önce ailemden iyi bir eğitim aldım. İyi bir insan olmamı tavsiye ettiler. Tanrı bana en iyisini verdi. Seni çok seviyorum Meedo! 'Harika bir adam nasıl olmalı?' diye bir kitap yazmalısın" şeklinde yanıt vermişti.

    5

    MOHAMMED AL SALOUSSI HAKKINDA

    Mısırlı bir şeyhin oğlu olan iş insanı Mohammed Al Saloussi, 36 yaşında. ABD’nin Florida eyaletindeki aile şirketi Alsaloussi Holding’te yöneticilik yapan Al Saloussi’nin adına kayıtlı 11 şirket bulunuyor. 2020’de yayınlanan ‘En Zengin Araplar’ listesinde 18’inci sırada yer alan Al Saloussi’nin yıllık geliri 1.2 milyar dolar olduğu söyleniyor.

    6

    "HİKAYEMİZ ÇOK UZUN"

    Geçtiğimiz haftalarda bir programa konuk olan Subaşı, ilişkisi hakkında konuşmuştu. Şeyma Subaşı, "3 aydır birlikteyiz. Çok güzel gidiyor, bizim hikaye çok uzun. Ailem benim mutluluğumla zaten mutlu olan insanlar. Tanıştıktan sonra da 'Şeyma nasıl bir çocuk bu küçücük' dediler. 25 yaşında zannediyorlar ama 36 yaşında" şeklinde konuşmuştu.

    7

    "YIL SONU EVLENEBİLİRİZ"

    Subaşı, "Evlenirsem yurt dışında olacağım ama burada da evim olacak. Her ay gidip, gelmem gerekecek. Bunu hala konuşuyoruz. Melisa, okula İstanbul'da gidiyor. O yüzden ben de git-gel yapıyor olacağım. Belki yıl bitmeden evlenebiliriz. Acun da evleneceğimi biliyor" ifadelerini kullanmıştı.

    8

    "MELİSA İSTEMESEYDİ BU YOLA GİRMEZDİM"

    Evlilik kararıyla ilgili kızının görüşlerini de anlatan Subaşı, "Melisa ile abi-kardeş gibiler. Eğer Melisa sevmeseydi, istemeseydi ya da Melisa'dan öyle bir enerji almasaydım asla bu yola girmezdim" demişti.

    9

    "SEVGİLİMİN MALI OLMAKTAN MUTLUYUM"

    Üzerinde 'Sevgilimin malıyım' yazan tişörtüyle ilgili de konuşan Subaşı, "Ben onun bir malıyım' lafını bir obje olarak görmüyorum. Ben sevgilimin malı olmaktan memnunum yani. 'Ben seninim, ne yapmak istersin bana...' Ben öyle bir mantıktayım. Ben seni en tepeye çıkarayım, sen de beni en tepeye çıkar" sözleriyle sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ