Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması
Trafikte şaşkına çeviren görüntü!
0:00 / 0:00
DHA

Olay, geçtiğimiz cuma günü yaşandı. Arkasında arabası bulunan at, iddiaya göre sahibinden kaçarak akan trafiğe girdi. Yolda hızlı bir şekilde ilerleyen at, önüne çıkan araçlara çarptı.

DHA'nın haberine göre, çarptığı otomobillerden bir tanesi ciddi hasar alırken, ilerlemeyi sürdüren at bir süre sonra karşı şeride geçti. O sırada yolunda seyreden otomobil sürücüsü direksiyonu sağa kırıp şerit değiştirerek kaza yapmaktan kurtulurken, bir diğer sürücü ise ani fren yaparak otomobilini durdurabildi.

At hızla ilerlediği sırada çarptıkça arkasındaki arabadan parçalar yola saçıldı. Yaşanan o anlar bir sürücüsünün cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Görüntülerde, üzerinde kimsenin olmadığı at arabasının trafikte hızlı bir şekilde ilerlediği, araçlara çarptığı ve önündeki otomobille çarparak ciddi hasar verdiği görülüyor.

Atın arkasındaki arabayla karşı şeride geçmesiyle yoldaki bir otomobil sürücüsünün sağa direksiyon kırarak kazadan kurtulduğu, bir diğer sürücünün ani frene yaparak otomobilini durdurabildiği kameraya yansıyor.

24 SAATGÜNÜN ÖZETİ
24 saat
24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri

Bu haberin seslendirmesi Voiser tarafından yapılmıştır.