Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Survivor Ogeday ve Nisa sevgili mi, aşk mı yaşıyorlar? Survivor'da flaş aşk iddiası! Survivor Evrim ağzından kaçırdı
    1

    Survivor takipçilerinin aşina olduğu dedikodulardan biri de Survivor Ögeday ev Nisa'nın sevgili olduklarına dair dedikodulardı. Survivor Nisa Bölükbaşı Ögeday ile aşk yaşadığına dair iddialara ilişkin açıklama yapmazken; Ogeday ise Survivor'a gitmeden önce konuya ilişkin yaptığı açıklamalarda kafaları karıştırmıştı. Survivor'da geçtiğimiz gece ekrana gelen bölümde Evrim Keklik'in ağzından kaçırdığı bir cümle sosyal medyada gündem oldu. Survivor Evrim, Ogeday ve Nisa aşkını ağzından kaçırdı. Peki, Survivor Nisa ve Ogeday sevgili mi, aşk mı yaşıyorlar? İşte detaylar...

    2

    SURVİVOR NİSA VE ÖGEDAY SEVGİLİ Mİ?

    Survivor 2020'de yarışan ve o dönem anlaşamayan Nisa Bölükbaşı ve ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı arasındaki sürpriz ilişki çok konuşulmuştu. İlişkilerini uzun süre yalanlayan ve sadece arkadaş olduklarını, birbirlerini kardeş gibi gördüklerini dile getiren ikiliyi sosyal medyaya düşen öpüşme videoları ele vermişti. Video sonrası beraber olduklarını açıklamış olan Bölükbaşı ve Yağcı bir süre birliktelik yaşamaya devam etmişler, 2021'in mayıs ayında ise ayrıldıklarını açıklamışlardı.

    3

    Ayrılıklarını duyurduktan sonra Nisa Bölübaşı ve eski Survivor yarışmacısı 2017 Şampiyonu Ogeday Girişken'in yeni bir ilişkiye başladıkları iddia edilmişti. Ancak ikiliden konuya ilişkin bir açıklama gelmemişti.

    Ogeday Girişken, Survivor 2022: All Star yarışmasına gitmeden hemen önce katıldığı bir programda “Çıkan haberlere evet de demiyorum, hayır da demiyorum; havada bırakıyorum.” ifadeleriyle kafaları karıştırmıştı.

    4

    Dün akşam yayınlanan Survivor'ın son bölümünde Evrim Keklik, Barış Murat Yağcı'yla ilgili olumsuz söylemlerde bulunurken Ogeday ve Nisa'nın beraber olduklarını ağzından kaçırdı.

    5

    Evrim Keklik'in, Barış Murat Yağcı hakkında "Bunun sevenleri, bunun sevgililerine anlam veremiyorum" demesinin ardından Nisa Bölükbaşı, "Bana da laf atmasaydın" şeklinde cevap verdi. Evrim Keklik ise "Hiç senlik alakası yok, Ogeday varken öyle bir şey yapmam" diyerek Nisa ve Ogedeay aşkını adeta kanıtlamış oldu.

    Haberi Hazırlayan: Elif Avcı

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ