Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Travis Scott'tan Kylie Jenner'a: Seni seviyorum! - Magazin haberleri
    1

    2019 yılında ilişkilerini bitiren ancak bir süre önce yeniden bir araya geldikleri ileri sürülen Kylie Jenner ile rapçi Travis Scott, kızları Stormi Webster ile birlikte 72. geleneksel Parsons Benefit bağış gecesinde objektiflere takıldı.

    2

    Gecenin onur konuklarından biri olan Scott, duygusal bir konuşma yaptı. O esnada Kylie Jenner'dan "Eşim" diyerek bahseden ünlü rapçi, böylelikle ilişkilerine ikinci bir şans verdiklerini doğrulamış oldu.

    3

    "SENİ SEVİYORUM"

    29 yaşındaki rapçi, sahnedeyken kızı Stormi ve Kylie Jenner'a, "Stormi, seni seviyorum, eşim seni seviyorum" sözleriyle seslendi.

    4

    Daily Mail'in haberine göre; Kaynaklar, Travis Scott ve Kylie Jenner'ın sahne arkasında birlikte çok tatlı ve sevimli göründüklerini, el ele tutuştuklarını ve tamamen birbirlerine döndüklerini söyledi.

    5

    'AÇIK İLİŞKİ' İDDİASI

    Öte yandan geçtiğimiz günlerde çift hakkında ilginç bir iddia ortaya atılmıştı. TMZ adlı magazin sitesinin haberine göre; Jenner ve Scott, ilişkilerine kaldıkları yerden devam edecekler. Ancak ikili, birbirlerine bağlılık sergilemeyip dilediklerinde başkalarıyla da birlikte olabilecekler. Yani ünlü çift, bu şekilde 'açık ilişki' yaşayabilecek.

    6

    AŞKLARI 2017 YILINDA BAŞLAMIŞTI

    2017'de tanışan Travis Scott ve Kylie Jenner, aynı yıl kızı Stormie'ye hamile kalmıştı. Jenner, hamileliğini uzun bir süre kamuoyundan uzak tutmuştu. Şubat ayında kızlarını kucaklarına alan ikili, 2019 yılında ayrılmıştı.

    7

    DÜNYANIN EN ÇOK KAZANAN KADIN ÜNLÜSÜ

    Öte yandan Forbes dergisi, dünyanın en çok kazanan kadın ünlülerini açıklamıştı. Kylie Jenner, listedeki diğer isimlere fark atarak, ilk sırada yer almıştı.

    8

    Jenner, markasının hisselerinin yüzde 51'ini bir kozmetik devine satarak, 590 milyon dolar kazanmıştı.

    Kylie Jenner, birçok marka ile yaptığı anlaşmalar nedeniyle de 170 milyon dolar elde etmişti. Yıldızın unvanı, geçtiğimiz yıl kazancını olduğundan fazla gösterdiği iddiaları nedeni ile elinden alınmıştı.

    9
    10

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ