Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Türkiye güzeli Şevval Şahin'den estetik itirafı
    1

    Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin, estetik iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu. Show Haber'e konuşan 19 yaşındaki Şevval Şahin, Miss World'e gitmek için sabırsızlandığını söyledi.

    2

    Şevval Şahin, yarışmadan sonra kendisiyle karşılaşan insanların en çok 'estetiğiniz var mı' sorusuyla karşılaştığını söyledi. "Birincilik beni daha çok motive etti" diye konuşan Şevval Şahin, estetik iddialarını doğruladı.

    3

    Sosyal medyada çok konuşulan burnuyla ilgili 'Zaten saklamayacaktım' diyen Şevval Şahin, "Eleştirilere açığım." dedi. "Eğer bir hayalim varsa peşinden koşun. Miss Turkey benim hayalimdi." diye konuşan Şahin, sadece burnunda estetik olduğunu açıkladı.

    4

    Şahin, estetik yaptırıp güzellik yarışmasına katılmanın haksızlık olduğu yönündeki görüşler için de "Estetik yasak değil. Tabi ki sadece estetiğe bakmıyorlar. Kendine olan özgüvene ve o ışığa yansıtmanın" önemine dikkat çekti.

    5

    Estetiksiz haliyle ilgili fotoğraflar için "11-12-13 yaşımdaki, ergenlik öncesi çekilmiş olduğum fotoğraflar" diyen Şevval Şahin, "Değiştim. Burnumu yaptırdım, o da yüzümü değiştirdi. 11 yaşındaki fotoğraf ile 19 yaşındaki fotoğrafı kıyaslayınca tabiki de büyük bir değişimi görebiliyorsunuz dedi.

    6

    Yarışma sonrasında hem pozitif hme de negatif yorumlar aldığını aktaran Şahin, yorumlara saygı duyduğunu söyledi.