Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Ünlülerden Anneler Günü mesajı; Yılmaz Erdoğan, Hülya Koçyiğit, Demet Akbağ, Yasemin Sakallıoğlu, Gonca Vuslateri... - Günün magazin haberleri
    1
    2
    3
    4

    HÜLYA KOÇYİĞİT
    Bugün, Anneler Günü... Anne; sevginin en saf halini yaşatandır. En iyi arkadaştır, güvendir, merhamettir, kalpten hissedendir, ileriyi görendir. En güzel, en özel limandır, en büyük güçtür.

    Bu duyguyu tatma şansı yakalayan, yüreğinde annelik duygusunu taşıyan, kendi doğurmasa da annelik yapan ve evlatlarını kaybetmiş tüm kadınların Anneler Günü’nü kutluyorum. Annesini toprağa vermiş evlatlarımızı ise anne yüreğimle kucaklıyorum.

    5

    TÜRKAN ŞORAY
    Anneler Günü kutlu olsun.

    6

    FİLİZ AKIN
    Aslında bugün keyfim yok. Kendi de çok güzel bir anne olan bir akrabanın önemli bir sağlık haberiyle ilgili olumlu beklentideyim. Beni anne olarak seçen canım oğluma ve canım kızlarıma çok teşekkür ederim. Bugün Anneler Günü.

    7

    NİLÜFER YUMLU
    Bugün bir kez daha annemi derin sevgi ve hasretle anarken, bana annelik duygusunu yaşatan canım kızımın ve bütün annelerimizin anneler gününü kutlar, büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim. Anneler günümüz kutlu olsun

    8

    YILMAZ ERDOĞAN
    Her cümlesinde bizlere ayrı bir film heyecanı yaşatan tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

    9

    CEM DAVRAN
    Elli küsur yıl önce, yer Dr.Tevfik Sağlam İlkokulu bahçesi... Arkada Kasımpaşa Lisesi, en arkada Haliç ve çevresi. Ablamın öğretmeni Işıl hanım ve beni sarıp sarmalayan annem. O zamanlar öğretmenlerimiz de anne - baba gibiydi, bunu söylemeliyim. Canım annem, bildiğiniz meleklerdendi, huzur içinde uyuyordur inşallah. Dua ettim bütün yitirdiğimiz anneler için. Mekânları cennet olsun.

    10

    DEMET AKBAĞ

    Başta Zübeyde Hanım'ın sonra bu ülkenin şahane evlatlarını yetiştiren tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

    11

    ALİ SUNAL
    Anneler Günün kutlu olsun.

    12

    KEREM ALIŞIK
    Kalbimizin üstüne öbek öbek güller bırakır annelerimiz. Hiç diken batmasın hep gülüversin anne kokan çiçeklerimiz. Karşısında annesi varsa oturduğu yer cennettir insana. Kutlu olsun Anneler Günü'müz.

    13

    İBRAHİM BÜYÜKAK
    Canım annem.

    14

    GONCA VUSLATERİ
    Anneliğimin ilk günlerinden bu fotoğraf... Son günü de hiç olmayan bir yolculuk... Anneler Günü'müz kutlu olsun. Bu muhteşem duygu için Asya’ya ve babasına çok teşekkür ederim. Bu kadar çok fotoğraf çekimi yaptım. Yıllar sonra ilk kez bir fotoğrafımı çok beğendim. Çünkü gerçek. Çünkü o yorgun ama mutlu bakan kadını ben tanıyorum.

    15

    KAAN URGANCIOĞLU
    İlk Anneler Günün kutlu olsun sevgilim.

    16

    MERVE DİZDAR
    Ezgi mola Anneler Günü'n kutlu olsun. Güzel anne, ilkini ben kutlayayım sonralarını Can...

    17

    YASEMİN SAKALLIOĞLU
    Annelik bir kadının ömrüne yazılmış borç gibi... Güzelliğinden, sabrından, dişiliğinden çalmışları sanki... Bu öyle bir gelgit ki bir yanı aynaya bakmayı bile unutuyorken diğer yanı yüzüne bakan küçük bir yüze ayna tutuyor sanki... Anne; 4 harf 1 kelime daha bir cümle bile olmamışken ne çok yer kalıyor değil mi?

    Tüm annelerin, annesini özleyenlerin, anne gibi hissedenlerin haklı günü kutlu olsun. Bazılarını duyduğu özlemden kucaklıyorum.

    18

    TARKAN
    Tüm annelerin, anne adaylarının, anne yarısı olanların, anne gibilerin, anne olamayıp yüreği anne gibi atanların, anne gibi hissedenlerin Anneler Günü'nüz kutlu olsun.

    19

    HADİSE
    Canım annem... Annelerimizin yüzündeki bu gülümseme her şeye bedel. Annemin ve tüm annelerin gününü kutlarım.

    20

    ENGİN GÜNAYDIN
    Annem ve teyzem.

    21

    HANDE ERÇEL
    Çok küçüktüm seni kaybettiğimde. Sana zaten doyamazdım ama keşke bir süre daha dizinin dibinde yaşasaymışım bu hayatı... Zaman geçtikçe daha da alışamıyorum yokluğuna. Hâlâ öpebiliyorken doya doya öpün ve sarılın anneciğinize. O güzel kokularını içinize çekin, geri vermeyin nefesinizi. Çiçekler açsın ruhunuzda.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ