Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı? 22 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? Açıklandı!
Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi bugün yapılan yemeklerin ve verilen puanların ardından belli oluyor. Final bölümü ile ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada'da 5 gelin evlerinde kayınvalideleri ağırlarken, kayınvalideler de yemeklerin tadına bakarak puan verdi. Yarışmada birincinin belirlendiği final bölümü bu akşam yayınlandı. Peki, 22 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu?
![Zuhal Topal'la Sofrada kim kazandı?](/images/dummy/placeholder-image.gif)
Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi bugün yapılan yemeklerin ve verilen puanların ardından açıklanacak. Üçüncü sezon final bölümü ile ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada'da 5 gelin evlerinde kayınvalideleri ağırlarken, kayınvalideler de yemeklerin tadına bakarak puan verdi. Yarışmada birincinin belirlendiği final bölümü bu akşam yayınlandı. Peki, 22 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu?
ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA BİRİNCİ KİM OLDU?
Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazanını açıklandı. Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi Hatice oldu. Diğer gelinlerin hafta boyunca aldığı puanlar ise şu şekilde:
29 puanla haftanın ikincisi BeyzaNur
29 puanla haftanın üçüncüsü Zehra,
23 puanla haftanın dördüncüsü Derya,
19 puanla haftanın beşincisi Duygu oldu.
ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA 22 OCAK PUAN DURUMU NASIL?
Zuhal Topal'la Sofrada 22 Ocak puan durumu yemek tadımlarının ardından Zuhal Topal tarafından açıklanacak. Bugün yarışan gelin kayınvalidelerden 23 puan aldı.