Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Beşiktaş Abdullah Avcı yol haritasını belirledi! Son dakika Beşiktaş haberleri - Beşiktaş Haberleri

    Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman şok bir kararla görevi bırakırken en çok konuşulan konulardan birisi de teknik direktör Abdullah Avcı'nın geleceği...

    Başakşehir'den ayrılıp sezon başında Kartal'ın başına geçen Avcı, lige ve Avrupa'ya kötü bir başlangıç yaparken Orman'ın ani istifa kararıyla da bir şok daha yaşadı. Kararı öğrendikten sonra kendisinin de istifasını vereceği yönünde dedikodular çıkan Avcı'nın tüm yaşananlara rağmen Trabzonspor maçına odaklandığı kaydedildi. Futbolcuların da dikkatinin saha içinde kalmasını isteyen tecrübeli çalıştırıcı, hafta boyunca yönetimde yaşanan krizin takıma yansımaması için çaba gösterecek.

    REKLAM

    YENİ YÖNETİMİ BEKLEYECEK

    Yönetimde yaşanabilecek olası değişim halinde Avcı'nın da planını belirlediği kaydedildi. 56 yaşındaki çalıştırıcı, olağanüstü kongreye kadar takımının başında kalmaya devam edecek. Avcı, seçimin ardından yeni yönetimin önünü açmak için istifasını verecek. Eğer yeni yönetim Avcı ile devam etmek isterse istifa değerlendirmeye alınmayacak. Yeni yönetimin istememesi halinde ise Avcı dönemi sona erecek.

    AVCI İLE ORMAN BİR ARAYA GELDİ

    Beşiktaş'ta FikretOrman'ın istifa kararı sonrasında Teknik Direktör AbdullahAvcıveOrmanbir araya geldi. Yöneticilerin de yer aldığı toplantıda FikretOrman, AbdullahAvcı'nın görevine aynı şekilde devam etmesini isterken, "Sen takımı Trabzonspor maçına hazırla. İdari konular takımı etkilemesin" ifadelerini kullandı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ