Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Ah Nerede 3. bölüm full izle! Star TV Ah Nerede son bölüm tek parça kesintisiz izle!
    1

    Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen’in oturduğu, proje tasarımını Kübra Sülün ve Meryem Demirli’nin uyarladığı, hikayesi Orhan Aksoy’a, orjinal film senaryosu Sadık Şendil’e ait, Suavi Doğan ve 10. Ev Yapım imzalı Ah Nerede dizisi bu akşam yeni bölümüyle seyiricisinin karşısına çıktı. İşte merakla araştırılan Ah Nerede dizisi 3. bölüm özeti...

    2

    AH NEREDE 3. BÖLÜM İZLE!

    Ah Nerede 3. bölüm tek parça izleme ekranı, diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için erişime açıldı. Ah Nerede ilk bölüm izlemek için Star TV'nin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

    3

    AH NEREDE 3. BÖLÜM ÖZETİ

    Yenilmezler kulübü, Ferit’i üç ay gibi kısa bir zaman diliminde Zehra’ya aşık etme girişimlerine başlar.Kızlar Ferit’i aşık etme yöntemlerini düşünürken Zehra’nın merak ettiği ise;gerçek Ferit’in kim olduğudur.

    Ferit ise Zehra’dan bir an önce kurtulmak ister. Zehra arkasına yenilmezler kulübünü alırken Ferit, Seniha ve Perihan’ı alır.Ferit, Seniha ve Perihan’ın arasındaki gerginliği kullanarak oyunu kökten bitirmeye çalışır. Ancak ikilinin bilmediği şey,sırlarının zaten tehlike altında olduğudur.

    Haberi Hazırlayan: Aslıhan Bayram

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ