Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm ne zaman? 7 Mayıs 2024 ATV Ben Bu Cihana Sığmazam 66. bölüm bu akşam yok mu?
    1

    Ben Bu Cihana Sığmazam 66. yeni bölümün ne zaman yayınanacağına ilişkin sorgulamalar hız kazandı. Yapımcılığını KYN Yapımevi’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu senaristliğini ise Gökhan Horzum'un yaptığı dizi bu akşam ekranlara gelmeyecek. Peki, Ben Bu Cihana Sığmazam neden yok, yeni bölüm ne zaman? İşte, konuya ilişkin ayrıntılar...

    2

    BEN BU CİHANA SIĞMAZAM BU AKŞAM YOK MU, NEDEN YOK?

    Bu akşam ATV'de Beşiktaş ve MKE Ankaragücü arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final maçı ekranlara gelecek. Bu nedenden dolayı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yayınlanmayacak.

    3

    BEN BU CİHANA SIĞMAZAM YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

    ATV ekranlarında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 66. yeni bölümünün 14 Mayıs 2024 Salı akşamı izleyicisiyle buluşması bekleniyor.

    4

    7 MAYIS 2024 ATV YAYIN AKIŞI

    08:00 Kahvaltı Haberleri

    10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

    13:00 atv Gün Ortası

    14:00 Mutfak Bahane

    16:00 Esra Erol'da

    19:00 atv Ana Haber

    19:45 Maça Doğru

    20:30 Beşiktaş - MKE Ankaragücü

    22:45 Ben Bu Cihana Sığmazam

    02:00 Maraşlı

    04:30 Safir

    5

    BEN BU CİHANA SIĞMAZAM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

    Cezayir yaptığı plan sonucunda Erman’ı ele geçirmeyi başarır. Erman şimdiye kadar yaptığı tüm kötülüklerin hesabını vermek zorundadır. Öte yandan Tura adlı bir bela ortaya çıkar. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan Tura’nın amacı Cezayir’den geçmişin intikamını almaktır.

    Leyla, bebeğinin cinsiyetini öğrenmenin sevincini ailesiyle paylaşır. Fransa’daki karanlık geçmişi nedeniyle zor durumda olan Arzu, kızı Ada’yı kullanarak Cezayir’den yardım ister. Elif, Arzu’nun oynadığı oyunu açığa çıkarmaya çalışırken kendisini bir oyunun içinde bulacaktır.

    6

    Cezayir, Gedikali’nin fabrikasını alan gizemli ismin Tura olduğunu öğrenince harekete geçer. Tura ise Vedat’ı ele geçirerek çoktan hamlesini yapmıştır. Atakan, Cezayir ve Tura’yı bir araya getirir. Yıllar sonra karşı karşıya gelen ikilinin buluşması Tura’nın bir başka sürprizine gebedir.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ