Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Britney Spears sevgilisinden ayrıldı: Asla başka bir erkekle birlikte olmayacağım - magazin haberleri
    1

    Britney Spears, erkek arkadaşı Paul Richard Soliz'den ayrıldığını açıkladı. 42 yaşındaki ABD'li pop yıldızı, Instagram'da kendini 'bekar' ilan etti.

    Spears, 42,2 milyon takipçisiyle paylaştığı ve daha sonra sildiği paylaşımında, "Yaşadığım sürece asla başka bir erkekle birlikte olmayacağım" dedi.

    2

    Son birkaç aydır Soliz'le birlikte olduğu bilinen Spears, daha önce paylaştığı bir Instagram hikayesinde Soliz'i paparazzilerle çalışmakla suçlamıştı.

    3

    DOKUZ ÇOCUKLU BİR BABA

    Mayıs ayında Daily Mail gazetesi, Soliz'in en az dokuz çocuk babası olduğunu ve nafaka için annelerinin yanı sıra Los Angeles Çocuk Nafaka Hizmetleri Departmanı tarafından takip edildiğini ortaya çıkarmıştı.

    4

    "BRITNEY SPEARS İÇİN ÇOCUKLARINI İHMAL EDİYOR"

    36 yaşındaki Nicole Mancilla, Soliz'in kendisini Britney Spears ile aldattığını, kendisinin beş çocuğunun ve başka kadınlardan olan diğer çocuklarının nafakalarını ödemediğini söylemişti.

    Mancilla, "O evliydi ve şimdi çocuklarını reddediyor. Britney Spears için çocuklarını ihmal ediyor" demişti.

    5

    OLAYLI GECE

    Bu iddiadan birkaç gün sonra Spears, kaldığı otelden erkek arkadaşıyla yaşadığı iddia edilen tartışmanın ardından çıplak halde çıkarılmış, ambulans çağrılmıştı. Sinir krizi geçirdiği iddia edilen Spears, sadece ayak bileğini burktuğunu söylemişti.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ