Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin SON DAKİKA! Cedi Osman'dan sevgilisi Ebru Şahin'e olay yorum: İşte buna nazar duası! - Magazin haberleri
    1

    Final yapan 'Hercai' dizisinde canlandırdığı 'Reyyan' karakteriyle büyük bir şöhret yakalayan Ebru Şahin ile NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman, evlilik yolunda ilk adımı geçtiğimiz ay atmıştı.

    2

    "İŞTE BUNA NAZAR DUASI!"

    Kapadokya'da sevgilisine "Evet" yanıtını veren Şahin, eski fotoğraflarını, "Hatıralar..." notuyla 3,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram'dan paylaştı. Cedi Osman ise sevgilisinin bu gönderisine kayıtsız kalmadı. Basketbolcu, "İşte buna (Nazar duası) bence... Bu arada güzel surat... Çok özlem..." ifadeleriyle Şahin'i iltifat yağmuruna tuttu.

    3

    "BURASI KASIYOR, ÖZELE GEL!"

    Ünlü oyuncu ise sevgilisine, "Burası kasıyor, özel gel!" şeklinde esprili bir yanıt verdi. Aşıkların bu diyaloğu sosyal medyada çok konuşuldu.

    4

    AŞKINI ANLATTI

    Osman (26), daha önce verdiği bir röportajda Şahin'e olan aşkından ve evlilik teklifi hakkında neler hissettiğinden bahsetmişti.

    5

    "O BENİM İÇİN GERÇEKTEN ÇOK ÖZEL"

    Sözlerine, "Hayatımdaki en güzel şey..." şeklinde başlayan Cedi Osman, "Çok heyecanlıydım ve çok stresliydim. O benim için gerçekten çok özel." diye konuşmuştu.

    "ONU GÖRDÜĞÜM GÜN BUNU BİLİYORDUM"

    Basketbolcu, cümlelerini, "O bir tane... Onu gördüğüm gün bunu biliyordum. Yüzük geçen seneden beri bendeydi ve cesaretimi toplayıp, teklif ettim. Hayatımdaki en güzel olay!" şeklinde noktalamıştı.

    6

    TEKTAŞI 1 MİLYON TL

    Cleveland Cavaliers'tan yıllık 8 milyon dolara yakın bir rakam kazanan basketbolcu, sevgilisi için kesenin ağzını açmıştı. Cedi Osman'ın, Ebru Şahin'e taktığı yüzüğün 5 karat ve değerinin de yaklaşık 1 milyon TL olduğu belirtiliyor.

    7

    ÖNCE YALANLADI, SONRA KABUL ETTİ

    Ayrıca Ebru Şahin, aşk haberlerini önce yalanlamıştı. Ancak ünlü oyuncu, Cedi Osman ile fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra beraberliği kabul etmişti.

    "ALDIĞIMIZ TAT AYNI"

    Ebru Şahin, ilişkisi hakkında, "Cedi ile küçüklüğümüzden beri farklı çevrelerde, farklı güven anlayışlarında büyürken hep aynı içgüdüyle hareket ettiğimizi fark ettik. Hayatın tadına baktığımız yerler farklı ama aldığımız tat aynı. Hani biriyle konuşmana gerek kalmadan her şeyi halledersin ya, aramızda öyle bir bağ var." demişti.

    8

    "BİRBİRİMİZE GÜVENİMİZ TAM"

    Dizi çekimleri nedeniyle ilişkileri sırasında Mardin'de bulunan Ebru Şahin, "Mesafeden dolayı tabii ki zorlandığımız, destek olmamız gerektiğinde uzaklıktan dolayı canımızın sıkıldığı oluyor." ifadelerini kullanmıştı.

    Ünlü oyuncu sözlerini, "Hiçbir zaman aramızda ruhsal bir mesafe yok. Bence en önemlisi bu. İş ve özel hayatımızda her koşulda birbirimize güven ve desteğimiz tam." ifadeleriyle sürdürmüştü.

    9

    "KALPTEN BAĞLILIĞIMIZ VAR"

    "Birbirimizde her gün yeni bir şeyler keşfediyoruz" diyen Şahin, "Ben ilişkilerin insanları farklılaştırdığını düşünüyordum ama şu an birbirimize; özgürlüğümüzden ve karakterimizden feragat etmeden, her türlü stratejiden uzak, güven üzerine kurulu ve kalpten bir bağlılığın var olabileceğini öğrettiğimize inanıyorum." ifadelerini kullanmıştı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ