Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Ceylan Ertem: Hepsi kanatsız melek gibi davrandı - Magazin haberleri
    1

    Ceylan Ertem, dün koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

    Ertem, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "İnanılmaz bir koruma, kollama içinde de olsam, ne yazık ki bugün Covid-19 test sonucum pozitif çıktı dostlar" dedi.

    2

    Konuyla ilgili yeni bir paylaşımda bulunan şarkıcı, gönderisine şu ifadeleri kullandı:

    Bu süreçte hastanedeki doktor hanım ve tüm hemşireler, filyasyon ekipleri, 24 saat ulaşılabilir olan aile hekimi hanımefendi... Hepsi kanatsız melek gibi davrandılar. Kibar, ilgili, sabırlı... Sağlıkçılarımıza zam, ödül, madalya! Ne varsa verilmeli! Dil uzatanların, dilleri tutulsun!

    3

    39 yaşındaki Ceylan Ertem, şunları söylemişti:

    Maskemi çıkarmama rağmen nereden, nasıl bulaştığını bilemiyorum ama şu an evde karantinadayım. İlaçlarıma bir saat evvel başladım. Doktorum beşinci günümde olduğumu düşünüyor.

    Doktor hanımefendi beni sakinliğe, moralimi yüksek tutmaya yönlendirdi. Hastaneye yatmama gerek olmadan umarım evde atlatabilirim ki hafif atlatacağım söylendi.

    4

    Hastanelerdeki hemşireleri, doktorları çok iyi anlayıp, önlemlerimizi en yüksek seviyeye çıkarmamızı tavsiye ederim. Belli ki nisan ayındaki gibi evlerimize kapanıp, izole olmalıyız ama biliyorum; ekmek derdi...

    Keşke hepinize 'Evinizde kalın, hastalıktan korunun, gerisini düşünmeyin' diyebilseydim. Öyle bir gücüm olabilseydi... Diyebileceğim tek şey; lütfen çok çok dikkatli olun.

    5

    Ceylan Ertem

    6

    Ceylan Ertem