Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Doğduğun Ev Kaderindir oyuncuları kimler? Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin konusu ne? soruları, dizinin bu akşam ekranlara gelecek 3. bölümü için araştırılıyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız kitabından esinlenilerek ekranlara taşınan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile ilgili detaylar haberimizde...

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR OYUNCULARI KİMLER?

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’in üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı'nın senaryasonu yazdığı Doğduğun Ev Kaderindir'in oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu, Ayça Erturan, Zuhal Gencer, Nurşim Demir yer alıyor.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU NEDİR?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılacak. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi çekimleri İstanbul'un Beşiktaş ve Beykoz ilçelerinde gerçekleşiyor.